Одеса
Лікар Нефролог Пархоменко Олександр Володимирович на Doc.ua

Пархоменко Олександр Володимирович

Лікар-нефролог, анестезіолог. Напрямки діяльності: консультація і лікування пацієнтів з первинною патологією нирок, консультація пацієнтів із супутньою патологією нирок при гіпертонічній хворобі, цукровому діабеті, системних захворюваннях і ін.
  • З 2004 року установлює перманентні катетери для гемодіалізу з проблемою накладення A-V фістули

Освіта

• Дніпропетровський медичний інститут, лікувальний факультет (1989)
  • Інтернатура з анестезіології (1990)
  • Навчання в клінічній ординатурі (1996)
  • Первинна спеціалізація з нефрології (2005)

Виконувані процедури

• Консультація і лікування пацієнтів з первинною патологією нирок
  • Консультація пацієнтів із супутньою патологією нирок при гіпертонічній хворобі, цукровому діабеті, системних захворюваннях і ін.
  • Консультація та лікування хворих з хронічною хворобою нирок на до діалізному і діалізному періодах
  • Консультація пацієнтів з гострим пошкодженням нирок, що знаходяться на стаціонарному лікуванні, в тому числі у відділеннях реанімації та інтенсивної терапії
  • Консультація та лікування пацієнтів з трансплантованою ниркою
  • Забезпечення судинного доступу пацієнтам, які перебувають на гемодіалізі з проблемою накладення A-V фістули

Перевірені відгуки про лікаря

6 Відгуки
Маргарита 31 Січень 2022
Лікар кваліфікований, мені дуже сподобався. Роз'яснив усе обдумано, професійно. Усе що від нього залежало, я отримала, у майбутньому, за потреби звертатимусь ще. Рекомендую.
Георгий 15 Листопад 2021
Доктор очень доброжелательный, доходчиво объясняет все пациенту, отвечает на все вопросы. Осталась довольна визитом
Андрей 25 Жовтень 2021
Николай 18 Жовтень 2021