Одеса
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Гінеколог-ендокринолог Капшук Ірина Валеріївна на Doc.ua

Капшук Ірина Валеріївна

Лікар другої категорії
Гінеколог проводить консервативне лікування і менеджмент лейоміоми матки (міоми), ендометріозу, кіст яєчників. Діагностує і лікує патології шийки матки, в тому числі за допомогою радіохвильової, аргоноплазменной абляції, конізації. Допомагає в підготовці і плануванні вагітності
  • Участь в програмах на Думському-ТБ і 1м городскому

Освіта

• Днепропетровская государственная медицинская академия, специальность «Лечебное дело» (2007)

Курси

• Тематичне удосконалення «Гістероскопія» (2013)
  • Тематичне удосконалення «Кольпоскопія» (2015)
  • Тематичне удосконалення «Ендокринологія в акушерстві і гінекології» (2016, 2017)
  • Школа жіночого здоров`я «Гармонія гормонів - основа здорової жінки», Київ (2018)
  • Школа жіночого здоров`я «Профілактика, лікування та реабілітація порушень репродуктивного здоров'я», Київ (2018)
  • Міжнародний симпозіум «Теорія і практика репродукції людини», Дніпро (2018)
  • Симпозіум акушер-гінекологів України, Київ (2018)
  • Конференція «Репродуктивне здоров'я жінки: інновації з позиції доказової медицини», Турція (2019)
  • Міжнародна школа ендокринної гінекології ISGE «Нові виклики ендокринної гінекології від пубертату до менопаузи», Київ (2019)
  • Семінар «Якість життя жінки очами експертів», Трускавець (2019)

Лікування захворювань

• Кіста яєчника
  • Ендометріоз
  • Міома матки
  • Синдром полікістозних яєчників
  • Біль в грудях
  • Гіперплазія ендометрія

Виконувані процедури

• Консервативне лікування та менеджмент лейоміоми матки (міоми), ендометріозу, кіст яєчників
  • Діагностика та лікування патології шийки матки, в тому числі радиоволновая, аргоноплазменной абляция
  • Конизація шийки матки
  • Індивидуальний підбір контрацепції
  • Комплексний підхід к діагностиці і лікуванню безпліддя
  • Підготовка і планування вагітності
  • Менеджемент менопаузи: сучасний інтегрований підхід до підтримки здоров'я і збереженню якості життя в періоді менопаузи
  • Лікування дисгормональних захворювань молочної залози: мастопатії, кісти, мастодиния (біль в молочній залозі)
  • Консультування по покращенню якості сексуального життя
  • Корекція лібідо
  • Естетична гінекологія (PRP)
  • УЗД-дослідження органів малого тазу
  • Кольпоскопія