Новояворівськ
Лікар Акушер-гінеколог Якимишина Аліна на Doc.ua

Якимишина Аліна

Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні гінекологічних захворювань. Виконує УЗД органів малого тазу, гінекологічний огляд на кріслі, кольпоскопію, біопсію шийки матки, пайпель-біопсію.

Участь у конференціях і семінарах

• Всеукраїнська науково-практична конференція для лікарів «Мистецтво лікування» м. Ужгород (2021р.)
  • "Лоція щодо ДТР у жінок групи високого ризику (соматичний ризик-ендотеліальна дисфункція, ризик ВТЕ), невдачі імплантації. Питання естетичної гінекології "(2021р.)
  • "Прееклампсія від А до Я" м.Київ (2021р.)
  • "Новітні технології в акушерстві, гінекології та перинатології" м.Запоріжжя (2021р.)
  • "Контраверсійні питання з акушерства та гінекології" м.Вінниця (2021р.)
  • "Непліддя шлях від жіночої консультації до народження дитини" м.Київ (2021р.)
  • "Вибрані питання гінекології та онкогінекології" м.Тернопіль (2021р.)
  • VI Міжнародний конгрес « Інноваційні технології в гінекології, мамології та естетичній медицині».(2021р.)
  • «Хронічний тазовий біль». м.Київ (2022р.)
  • «Репродуктивне здоров»я жінки: від теорії до практики» м.Львів (2022р.)
  • «Медична практика в особливий час» м. Черкаси (2022р.)
  • Фаховий майстер-клас: «Кольпоскопія та менеджмент вульвовагінальної патології» (2022р.)
  • «Профілактика та лікування гострих і хронічних станів» м. Луцьк (2022р.)
  • «Клінічні керівництва для акушера-гінеколога» м. Івано-Франківськ (2022р.)
  • «Жіноче здоров»я від А до Я. Прогнозовані МАК в акушерстві та гінекології: сучасний менеджмент» (2022р.)
  • Семінар "Шлях до досконалості. Гінеколог та дерматолог" (2022р.)
  • "De femina: Pro вагітність. І триместр" (2022р.)
  • Семінар з питань урогенітальної патології "De Femina: Pro UVC" (2023р.)

Освіта

• Вінницький національний медичний університет імені М.І.Пирогова (2011-2017 рр.) за спеціальністю "Лікувальна справа"
  • Інтернатура за спеціальністю "Акушерство та гінекологія", Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького (2017-2020 рр.) на базі Львівської обласної клінічної лікарні, клінічної лікарні швидкої медичної допомоги м. Львова, пологового будинку КНП "3-я міська клінічна лікарня м. Львова"

Курси

• Курси тематичного удосконалення «Кольпоскопія», Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького (2021р.)
  • Спеціалізація "Ультразвукова діагностика", Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького (2022р.)

Виконувані процедури

• консультація акушер-гінеколога;
  • УЗД органів малого тазу;
  • гінекологічний огляд на кріслі;
  • кольпоскопія;
  • біопсія шийки матки;
  • пайпель-біопсія;
  • видалення ВМК;
  • видалення поліпів шийки матки;
  • видалення кондилом зовнішніх статевих органів;
  • підготовка та спостереження вагітності;
  • кардіотокографія.

Перевірені відгуки про лікаря

2 Відгуки
Олена 13 Січень 2024
Лікар компетентний у своїй справі.
Наталія 09 Жовтень 2023
Чудовий лікар, спеціаліст, приємна людина. Мені все підійшло, дуже класно!