Львів
Лікар Невролог Оленич Віра на Doc.ua

Відгуки про Оленич Віра

Консультація від950 грн
Спеціаліст в галузі неонатальної неврології, неврології дітей раннього та старшого віку, нейроімунології, функціональної діагностики. Автор понад 30 наукових праць, з них 2 публікації, індексовані у міжнародній наукометричній базі Scopus та інших міжнародних журналах. Проходила медичне стажування в Medical University of Lublin - The International postgraduate practical internship «New and innovative teaching methods in medicine». Має патент: «Спосіб лікування синдрому дефіциту уваги та гіперактивності у дітей, що перенесли перинатальне ураження ЦНС».
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 10 відгуків

Йордана 12 Квітень 2024
Таїсія 05 Квітень 2024
Лікар виконав свою роботу, я задоволена. Все професійно, якісно, зауважень взагалі ніяких немає
Дем'ян 27 Березень 2024
Прийомом задоволені, гарна лікарка, дякуємо.
Нікіта 27 Грудень 2023
Мені дуже сподобалось, я все у лікаря запитала, все дізналася, залишилась задоволена.
Ангеліна 12 Грудень 2023
Лікар моє дуже хороший підхід до пацієнтів, видно що кваліфікована, дуже добре знає свою роботу
Олег 04 Листопад 2023
На мій погляд кваліфікований спеціаліст, приємний лікар
Направлено до клініки
Анонім 31 Жовтень 2023
Не дуже сподобався підхід, сказала все добре, хто сказав що буде легко з малою дитиною, сказала, допомагати мені - сказала що нічим не допоможе
Ярослав 27 Жовтень 2023
Гарний спеціаліст, нам сподобався
Марина 23 Жовтень 2023
Нам лікар сподобалась. Лікар має дуже хороший підхід до дитини, зразу знайшла спільну мову з дитиною
Вадим 15 Вересень 2023
Все сподобалось, лікар знайшла підхід до дитини. Зробили всі необхідні обстеження. Лікування назначила адекватне. Ми цілком задоволені лікарем і консультацією.

Всі лікарі Львів