Львів
Лікар Дерматовенеролог Багрій  Ольга  Сергіївна на Doc.ua

Відгуки про Багрій Ольга Сергіївна

Консультація від650 грн
Спеціалізується на лікуванні дерматологічних захворювань, проведенні цифрової дерматоскопії, видаленні новоутворів радіохвильовим методом та шляхом кріодеструкціі.
Відгуки

Перевірені відгуки про лікаря відгуки

Юлія 09 Грудень 2023
Задоволена візитом. Професійності  лікаря немає меж. Я не вперше на візиті у цього лікаря.  Відмінно все відбулося.
Валентина 16 Жовтень 2023
Лікарка дуже уважна, тактовна, приємна в спілкуванні, було пояснено дуже зрозуміло,  Хочеться її радити й повертатись до неї ще, призначила курс лікування, все чітко розписала, щоб у мене не було ніяких питань, пояснила чому у мене це захворювання і як мені надалі з цим жити та лікувати.
Ірина 27 Вересень 2023
Лікар уважно роздивилася, поставила діагноз, виписала лікування, поки що усе до вподоби. Дай Бо щоб дійсно усе допомогло.
Олександра 20 Вересень 2023
Консультація пройшла ідеально - пройшло швидко, оперативно, мені усе пояснила, роз'яснила і я вийшла з гарним настроєм. Ольга Сергіївна була дуже приємною.

Всі лікарі Львів