Львів
4.6
Лікар Гірудотерапевт, Педіатр, Сімейний лікар, Лікар нетрадиційної медицини Похмурська-Гудім  Наталя Мирославівна на Doc.ua

Відгуки про Похмурська-Гудім Наталя Мирославівна

Сімейний лікар, лікар нетрадиційної медицини, працює з такими напрямами медицини, як апітерапія, гірудотерапія, рефлексотерапія, а також проводить лікування грязями, фізичну реабілітацію. Лікує неврологічні та алергічні захворювання, а також вирішує проблеми, пов’язані з нервовою системою (безсоння, істеричний невроз)
4.6

Перевірені відгуки про лікаря відгуків

Мар"яна 03 Квітень 2018
Артур 04 Травень 2017
Сподобалась увага лікаря і її відношення.
Направлено до клініки
Ирина 28 Квітень 2017
Лікар запізнилась на півгодини, не дуже задоволена, чесно кажучи, трошки неприємно, що настільки запізнюється лікар.
Оксана 27 Грудень 2016
Все було прекрасно, дуже сподобався спеціаліст. Думаю, що буду ще не раз до неї звертатися.
Ольга 23 Грудень 2016
Мені все сподобалося, я задоволена консультацією.
Ярослав 20 Вересень 2016
Все пройшло супер! Мені дуже сподобалася лікар.
Олеся 27 Серпень 2015
Я приємно вражена. Сподобалось гарне ставлення до хворого, до проблеми, моральна підтримка, лікарі знають що роблять.
Мария 11 Серпень 2015
Вже на роботі рекомендувала. Дуже професіонали великі. Залишились лише хороші враження, дуже допомогли. У лікаря золоті руки!

Всі лікарі Львів