Львів
Лікар Проктолог, Хірург-онколог Кумар Наталія Павлівна на Doc.ua

Відгуки про Кумар Наталія Павлівна

Наталя Павлівна спеціалізується на консервативному і хірургічному лікуванні проктологічних захворювань. Займається лікуванням геморою за допомогою радіохвильової хірургії, методом інфрачервоної коагуляції, методом лігірування латексними кільцями

Перевірені відгуки про лікаря 12 відгуків

Елеонора 30 Квітень 2024
Лікар дуже людяна, уважно все вислухала, на всі питання відповіла і якщо було потрібно повторила пацієнту. Я була з мамою, лікар дуже добре ставиться до людей. Я дуже задоволена лікарем
Соломія 16 Квітень 2024
Мені сподобалась лікарка - уважно вислухала мої симптоми, делікатно зробила огляд. Загалом мені сподобалась консультація.
Кароліна 02 Квітень 2024
Мені все сподобалося, лікар зустрів, прийняв, все було гарно, ввічливо, відповів на всі запитання
Надія 23 Березень 2024
Все було дуже добре. Візит сподобався і фахівець теж дуже сподобався.
Оксана 12 Березень 2024
Мені все сподобалося, лікар приємна, прийом відбувся навіть раніше по часу, лікар звернула увагу що я чекаю і запросила раніше на прийом. Прийом відбувся швидко, доступно. Я задоволена
Анонім 27 Лютий 2024
Лікарка кваліфікована, уважно провела огляд та призначила лікування, я задоволена, дякую.
Яна 23 Січень 2024
Чудовий лікар.  Дуже задоволена візитом. Якщо буде потреба буду звертатися, тільки до цього лікаря за допомогою.
Іванна 23 Січень 2024
Все чудово. Добре все пройшло.
Христина 16 Січень 2024
Все добре пройшло. Лікар сподобався.Дякую.
Дусан Юстина Ігорівна 12 Грудень 2023
Дуже рада, що знайшла чудового лікаря-проктолога. Ходила на огляд вперше, отримала вичерпну інформацію про свій стан.

Всі лікарі Львів