Львів
Лікар Кардіолог, Ендокринолог, Лікар функціональної діагностики Капшитар-Столяр Наталія Ігорівна на Doc.ua

Відгуки про Капшитар-Столяр Наталія Ігорівна

Лікар другої категорії
Проводить діагностику та лікування пацієнтів з ендокринологічними захворюваннями, які мають кардіологічні ускладнення та кардіологічними захворюваннями, які мають ендокринні ускладнення. Проводить діагностику та лікування пацієнтів з артеріальною гіпертензією, ішемічною хворобою серця, порушенням ритму, метаболічною кардіоміопатією, виконує ехокардіоскопію, цукровим діабетом 1 та 2 типу, патологією щитоподібної залози, дисліпідемією, метаболічним синдромом, ожирінням, патологією наднирникових залоз.

Перевірені відгуки про лікаря відгуків

Олександр 05 Квітень 2024
Все було добре, лікар вирішив моє питання, консультація сподобалася
Іванна 07 Березень 2024
Мені все дуже сподобалося на візиті. Лікар просто чудовий спеціаліст.
Анна 22 Січень 2024
Гарна лікарка, досвідчена та уважна, вислухала, надала поради щодо лікування, я задоволена.
Анна 21 Грудень 2023
Світлана 20 Листопад 2023
Чудовий лікар. Конкретно по моїм скаргам і по мому віку назначила обстеження. Лікар кожен аналіз пояснила чому потрібно це пройти. Іду на повторний прийом ще раз. Рекомендую цього лікаря.
Галина 08 Вересень 2023
Перше враження хороше.