Львів
Лікар Дерматолог, Трихолог, Дерматовенеролог Гурська  Наталя  Ігорівна на Doc.ua

Відгуки про Гурська Наталя Ігорівна

Консультація від 750 грн
Наталя Ігорівна - лікар дерматовенеролог. Спеціалізується на лікуванні гострих та хронічних захворювань шкіри,нігтів та волосся. Проводить дерматоскопію (огляд родимок), кріодеструкцію папілом та бородавок(після попереднього огляду/дерматоскопії), підбір доглядової косметики. Наталя Ігорівна є активною учасницею українських та зарубіжних семінарів,конференцій та тренінгів. Приймає дорослих та дітей від 13 років.
Відгук

Перевірені відгуки про лікаря 31 відгук

Софія 24 Травень 2024
Дуже хороший лікар, надала рекомендації, ми дуже задоволені
Олена 26 Квітень 2024
Мені дуже сподобався прийом, лікар все дуже чітко розказала, відповіла на всі мої запитання, візитом до лікаря задоволена
Ярина 26 Квітень 2024
Дуже сподобався прийом, чудово все пройшло, можу поставити найвищу оцінку, дякую.
Мар'яна 20 Квітень 2024
Оксана 20 Квітень 2024
Лікар дуже компетентний, прийом сподобався
Аліна 12 Квітень 2024
Мені дуже сподобалася лікарка, чудовий фахівець, всім рекомендую. Дякую!
Ярина 12 Квітень 2024
Чудовий фахівець, вислухала, все пояснила, питань у мене жодних не залишилося, буду звертатися до неї ще. Дякую!
Андрій 11 Березень 2024
Лікарка компетентна, прийомом задоволений, дякую.
Ярослава 04 Березень 2024
Чудовий лікар, просто дуже хороший спеціаліст. Всім могла б рекомендувати цього лікаря.
Андрій 28 Лютий 2024
Все було дуже добре, лікар якісно проконсультувала, дуже задоволені консультацією

Всі лікарі Львів