Львів
Лікар Трихолог, Дерматовенеролог Сокирко   Маргарита Володимирівна на Doc.ua

Відгуки про Сокирко Маргарита Володимирівна

Маргарита Володимирівна - лікар дерматовенеролог. Спеціалізується на дерматоскопії та видаленні новоутворень та біопсії. На рахунку лікаря багато консультацій та оперативної дерматології. Маргарита Володимирівна знає як вирішити будь яку задачу.
Відгуки

Перевірені відгуки про лікаря 23 відгуки

Олена 17 Червень 2024
Лікарем я дуже задоволена, жодних претензій. Лікар максимально все пояснила, розпитала, провела чудову консультацію, прийом дуже сподобався
Вікторія 26 Квітень 2024
Ставлю п'ятірку, бо лікарка мені дуже допомогла - по перше, добре відношення до пацієнта, цілком добра консультація, пояснення скільки методів обстеження, Цілком все ясно, коротко, але докладно.
Вадим 22 Квітень 2024
Задоволений прийомом, все сподобалося, дякую.
Ольга 15 Квітень 2024
Ольга 15 Квітень 2024
Тетяна 12 Квітень 2024
Лікар кваліфікований спеціаліст, допоміг у розв'язуванні нашого питання. Візит і сам спеціаліст нам дуже сподобався, все було чудово.Дякуємо.
Юлія 29 Березень 2024
Сподобався візит. І сам спеціаліст теж дуже сподобався. Все пройшло нормально, лікар все доступно роз'яснив та чітко пояснив. Загалом все було на досить пристойному рівні.
Микола 25 Березень 2024
Сподобався візит у цього спеціаліста. Все пройшло доволі добре.
Софія 08 Березень 2024
На прийомі все дуже сподобалося, Лікарка дуже уважна і компетентна, привітна, отрмала чудову консультацію, буду звертатися, дякую.
Марія 06 Березень 2024
Візит пройшов добре. Мені повністю все підійшло.
1 2 3

Всі лікарі Львів