Львів
Лікар Кардіолог, Лікар функціональної діагностики Слівінська-Курчак Христина Богданівна на Doc.ua

Відгуки про Слівінська-Курчак Христина Богданівна

Як лікар кардіоревматолог дитячий спостерігає дітей від 0 до 18 років із вродженими вадами серця, діагностує та лікує порушення ритму серця, артеріальної гіпертензії, міокардиту, перикардиту, реактивних артритів тощо. Як лікар функціональної діагностики проводить оцінку та інтерпретацію результатів ехокардіографі́ї (Ехо КГ) – методу дослідження серця та магістральних судин за допомогою ультразвуку; та електрокардіографії (ЕКГ) – методу дослідження серцево-судинної системи за допомогою графічної реєстрації електричних явищ, які виникають у серцевому м'язі під час його діяльності.

Перевірені відгуки про лікаря відгуки

Софія 23 Жовтень 2020
Лікарка дуже чудова та хороша людина. Все детально розповіла про стан моєї дитини. Все сподобалось
Матвий 21 Лютий 2020
Віталій 25 Листопад 2019
Все пройшло очікувано. Поставила діагноз, поставила лікування. Все як має бути.
Юрий 28 Жовтень 2019
Лікар чуйна людина. Відповіла на мої запитання, я отримала відповідь на свої запитання те що мене цікавило, надала хорошу рекомендацію та підібрала ліки. Я буду надалі продовжувати лікуватись у цього лікаря.

Всі лікарі Львів