Львів
Лікар Уролог Борис Богдан Юрійович на Doc.ua

Відгуки про Борис Богдан Юрійович

Кандидат медичних наук, уролог вищої категорії з 20-річним медичним стажем. Захистив Кандидатську дисертацію на тему «Комбіноване лікування хворих на рак сечового міхура з використання імунотропних препаратів». Має вагомий досвід в діагностиці та лікуванні пухлини сечостатевої системи, аденоми простати, уретриту, простатиту, безпліддя у чоловіків, циститу, сечокам'яної та других хвороб сечовидільної та статевої систем

Перевірені відгуки про лікаря 43 відгуки

Віктор 10 Квітень 2024
Все пройшло добре, дякую.
Тарас 06 Березень 2024
Прийом сподобався
Направлено до клініки
Андрій 23 Лютий 2024
Компетенція лікаря у мене викликає сумнів - він призначив мені лікування не маючи попередніх аналізів, на моє запитання, навіщо він дає рекомендації перш ніж поставлено діагноз, отримав відповідь, що все одно точного діагнозу він поставити не зможе! Тобто, я прийшов, щоб лікар допоміг дізнатись усе про мою проблему, а виявляється, що він і не зможе на сто відсотків пояснити причину мого стану. Єдина надія, на лабораторію клініки, можливо аналізи покажуть що до чого й буде можливість поставити мені правильний діагноз.
Микола 24 Січень 2024
Задоволений лікарем.
Владислав 22 Січень 2024
Отримав кваліфіковану консультацію та відповіді на свої запитання від професійного лікаря.
Микола 02 Жовтень 2023
Марія 10 Лютий 2023
Олег 09 Січень 2023
Зеновій 14 Грудень 2022
Візитом залишився задоволеним. Трішки пізніше планую повторну консультацію. Рекомендую.
Іван 14 Листопад 2022
5 chevron_right