Луцьк
Лікар Ендокринолог Волошин Ярослав  Володимирович на Doc.ua

Відгуки про Волошин Ярослав Володимирович

Консультація від 450 грн
Лікар-ендокринолог в "Bodro Clinic" та "Оксфорд Медікал Волинь", асистент кафедри внутрішньої медицини Київського медичного університету. Сучасні підходи до профілактики, діагностики та лікування ендокринних захворювань. Консультативний прийом пацієнтів у м. Луцьк, м. Нововолинськ, м. Червоноград. Постійна участь у науково-практичних конференціях, конгресах, «школі ендокринолога» та «школі УЗД». Володіє навичками ультразвукового дослідження щитовидної залози. Досвід роботи як в державних лікарнях так і приватних медичних центрах. Принципи та пріоритети в роботі: сучасний та доказовий підхід в діагностиці та лікуванні ендокринних захворювань, обґрунтування своїх призначень, турбота про пацієнта, взаємодія з іншими суміжними спеціалістами.

Перевірені відгуки про лікаря відгуків

Эмиль Коренев 06 Лютий 2024
Карина 21 Лютий 2024
Все подивився, взяв в увагу інші захворювання та ліки які приймаю. Все розповів і сказав, що зараз робити. Почуваюся впевненіше, бо знаю, які наступні кроки і чому.
06 Лютий 2024
Специалист своего дела! Профессиональное мнение! Приятный в общении )
07 Лютий 2024
Марина 22 Лютий 2024
Vlad 07 Лютий 2024
Супер врач, спасибо
Катерина 07 Лютий 2024
Ярослав Владимирович чітко та зрозуміло пояснив мою ситуацію та варіанти вирішення, Я дуже задоволена ставленням до консультації, підготовкою - перевірив всі мої аналізи, виписав ті, де є питання, та одразу запропонував варіанти. Рекомендую!

Всі лікарі Луцьк