Покладова Олена Анатоліївна

Медичний центр сімейного здоров'я
ул. Киевская, 14на карті
Автозаводской
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Вт 03 Серпень Ср 04 Серпень Чт 05 Серпень
Рейтинг лікаря розраховується на основі
  • 2010 р. –навчальний курс «Modern Hysteroscopy and Electrosurgery»;
  • 2010 р. – Вищі республіканські курси з лазерної медицини і геометричній оптиці ;
  • 2010 р. – тематичне удосконалення «Актуальні питання сексопатології та андрології», Харківська медична академія післядипломної освіти;
  • 2011 р. – тематичне удосконалення «Ендоскопічна та лапороскопічна хірургія»,  Харківська медична академія післядипломної освіти;
  • 2012 р. – передатестаційний цикл «Ультразвукова діагностика в перинатології, генетиці та гінекології на сучасному етапі», Харківська медична академія післядипломної освіти;
  • 2014 р. – курси «Організація і управління охороною здоров’я», Харківська медична академія післядипломної освіти;
  • 2014 р. – курси «Система якості медичного обслуговування».
  • Учасник Асоціації акушерів-гінекологів України.
  • консультація;
  • огляд;
  • кольпоскопія;
  • терапія патологій шийки матки;
  • гістероскопія.

Освіта

• 1998 г. – Украинская медицинская стоматологическая академия.

Курси

• 2010 р. –навчальний курс «Modern Hysteroscopy and Electrosurgery»;
  • 2014 р. – курси «Система якості медичного обслуговування».

Участь в асоціаціях

• Учасник Асоціації акушерів-гінекологів України.

Виконувані процедури

• гістероскопія.

Перевірені відгуки про лікаря

354 Відгуки
Анастасия 21 Липень 2021
Дуже кваліфікований лікар, все сподобалось. Була професійна консультація
Лидия 30 Червень 2021
Приятный, хороший как человек и специалист. Рекомендую
Анастасия 08 Червень 2021
Прием понравился, оперативно, быстро.
Алексадра 03 Березень 2021
Были на приёме у гинеколога Покладовой Е.А. Дочке 9 лет. Консультация врача понравилась. Рекомендую.
Юлія 15 Лютий 2021
Все було добре, все по факту. На всі питання отримала відповіді. Мені сподобалось.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Кременчук