Кременчук
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Покладова Олена Анатоліївна на Doc.ua

Покладова Олена Анатоліївна

• 2010 р. –навчальний курс «Modern Hysteroscopy and Electrosurgery»;
  • 2010 р. – Вищі республіканські курси з лазерної медицини і геометричній оптиці ;
  • 2010 р. – тематичне удосконалення «Актуальні питання сексопатології та андрології», Харківська медична академія післядипломної освіти;
  • 2011 р. – тематичне удосконалення «Ендоскопічна та лапороскопічна хірургія»,  Харківська медична академія післядипломної освіти;
  • 2012 р. – передатестаційний цикл «Ультразвукова діагностика в перинатології, генетиці та гінекології на сучасному етапі», Харківська медична академія післядипломної освіти;
  • 2014 р. – курси «Організація і управління охороною здоров’я», Харківська медична академія післядипломної освіти;
  • 2014 р. – курси «Система якості медичного обслуговування».
  • Учасник Асоціації акушерів-гінекологів України.
  • консультація;
  • огляд;
  • кольпоскопія;
  • терапія патологій шийки матки;
  • гістероскопія.

Освіта

• 1998 г. – Украинская медицинская стоматологическая академия.

Курси

• 2010 р. –навчальний курс «Modern Hysteroscopy and Electrosurgery»;
  • 2014 р. – курси «Система якості медичного обслуговування».

Участь в асоціаціях

• Учасник Асоціації акушерів-гінекологів України.

Виконувані процедури

Перевірені відгуки про лікаря

444 Відгуки
30 Березень 2024
Оксана 18 Березень 2024
До лікаря ходжу вже багато років, тому я дуже задоволена лікарем. Мені немає значення в якій клініці лікар працює, я ходжу тільки до цього лікаря
Анастасія 12 Березень 2024
Дуже сподобався візит. Лікар чудовий спеціаліст.
ЛюдмилаДуже хороший лікар, добре віднеслась до мене, тому 12 Березень 2024
Дуже хороший лікар, добре віднеслась до мене, я задоволена.
Єлизавета 26 Лютий 2024
Все пройшло чудово. Лікар дуже хороший.

Всі лікарі Кременчук