Кропивницький
Лікар Гастроентеролог Яловиця Степан Олександрович на Doc.ua

Яловиця Степан Олександрович

Лікар-гастроентеролог. Займається діагностикою, лікуванням і профілактикою захворювань органів травної системи. Володіє методами лікування хронічних гастроентерологічних захворювань, виразкової хвороби, дисфункції жовчовивідних шляхів, порушень роботи кишечника і інших

Освіта

• Закінчив Тернопільський медичний університет, факультет «Лікувальна справа» (1997)
  • Проходив інтернатуру в Кіровоградській міській лікарні №3. Лікар-терапевт (1998)
  • Отримав спеціалізацію «Гастроентеролог» на базі Тернопільського медичного університету (1999)
  • Підтверджена перша категорія з гастроентерології (2018)

Участь в асоціаціях

• Конференція «Рак підшлункової залози: проблеми діагностики та лікування. Новини світової панкреатології. Діагностика, лікування та дієтичне харчування при захворюваннях підшлункової залози та коморбідних захворюваннях», Запоріжжя (2020)
  • Конференція «Діагностика та лікування порушень ритму та провідності серця». «Добове моніторування артеріального тиску: практичні аспекти та клінічне значення», ГО Асоціація фахівців серцево-судинної патології (2020)

Виконувані процедури

• Проведення консультативно-діагностичного прийому
  • Діагностика функціональних порушень органів шлунково-кишкового тракту
  • Лікування захворювань органів шлунково-кишкового тракту
  • Складання індивідуальних програм обстеження пацієнтів із захворюваннями шлунково-кишкового тракту

Перевірені відгуки про лікаря

10 Відгуки
Надія 20 Березень 2024
Прийом прройшов добре, отримала призначення на обстеження та рекомендації, планую звертатися надалі, дякую.
Тетяна 19 Січень 2024
Лікар мені дуже сподобався. Лікар все детально мені пояснив, розказав що і до чого, і що потрібно робити. На всі мої питання лікар відповів і розказав все, що було потрібно
Казар 27 Жовтень 2023
Олена 25 Жовтень 2023