Лікар Нарколог, Психіатр, Психотерапевт Таратухін Юрій Анатолійович на Doc.ua

Відгуки про Таратухін Юрій Анатолійович

Лікар-нарколог, психотерапевт, психіатр вищої категорії, спеціалізується на лікуванні різноманітних залежностей та психологічних розладів. Доктор Юрій Анатолійович використовує свій унікальний метод, розроблений ним, для лікування алкоголізму, ігроманії, тютюнопаління, наркоманії, панічних атак, депресії, заїкання, енурезу, булімії та розладів харчової поведінки. До нього звертаються пацієнти з різними формами залежностей, психологічними розладами, неврастенією та навіть еректильною дисфункцією.
Відгуки

Перевірені відгуки про лікаря 803 відгуки

Кристина 23 Листопад 2020
Гоарине 21 Листопад 2020
Очень хороший специалист, всем советую! Мама осталась довольна
Алла 19 Листопад 2020
Вера 18 Листопад 2020
Людмила 12 Листопад 2020
Все пройшло чудово. Вдячна лікарю, що заспокоїв, призначив лікування і завірив, що все буде гаразд. Відповів на всі мої запитання. Раджу усім.
Алена 12 Листопад 2020
Сподобався лікар. Дуже уважно вислухав. Спілкування пройшло невимушено, привітна атмосфера. Лікар компетентний в багатьох аспектах. Я задоволена, дякую.
Людмила 12 Листопад 2020
Хороший, приятный врач. Разобрался в моем состоянии и обьяснил, что со мной происодит. После консультации как-то сразу немного успокоилась, прошло тривожное состояние. Надеюсь, что после лечения всё у меня наладиться.
Владислава 01 Листопад 2020
Андрей 19 Жовтень 2020
Направлено до клініки
Константин 19 Жовтень 2020
Консультация с доктором была не о чем. Он проигнорировал мой изначальный запрос, половину всего времени мы разговаривали на отвлечённые темы, после рассказывал что я должен ему доверять, а во вторых я должен записаться к нему на кучу дополнительных сеансов. На исходный мой запрос доктор говорит что ничего такого у меня нет, за то есть другая проблема и чтобы это устранить надо ходить именно к нему.