Лікар Проктолог Нечипоренко Юрій Валентинович на Doc.ua

Відгуки про Нечипоренко Юрій Валентинович

Нечипоренко Юрій Валентинович, директор центру «Проктомед». Лікар хірург-проктолог вищої категорії. Основоположник впровадження в Україні безопераційних методів лікування геморою шляхом лігування гемороїдальних вузлів латексними кільцями і іншими методами лікування (склерозування, інфрачервона коагуляція, електрокоагуляція). Першим почав виконувати ці операції в Україні (з 2003 року). Володіє найбільшою статистикою за результатами пролікованих хворих (понад 9000 пацієнтів). Лікар пропонує ефективне, лікування гострих і хронічних анал

Перевірені відгуки про лікаря 800 відгуків

Леонід 12 Березень 2024
Хороший спеціаліст, на всі питання нам відповів, телефонував і цікавився нашим станом здоровʼя, нам дуже сподобався лікар. Задоволені візитом до лікаря
юрій 08 Березень 2024
Олександр 06 Березень 2024
Лікар приділив мені максимум часу та уваги, надав вичерпну консультацію та контролює процес лікування, я дуже задоволений, рекомендую цього лікаря.
Поліна 05 Березень 2024
Все дуже сподобалося, можу поставити найвищу оцінку лікарю, почувала себе комфортно, отримала гарну консультацію, дякую.
Володимир 04 Березень 2024
Пройшов візит доволі правильно. Була вчасно надана потрібна допомога. Ми повністю задоволені візитом і самим лікарем.
Максим 28 Лютий 2024
Все чудово, лікар професіонал, гарний спеціаліст
Тетяна 27 Лютий 2024
Лікар дуже сподобався.
Изабелла 23 Лютий 2024
Сподобався підхід лікаря, він здався мені дуже розумним - усе докладно, зрозуміло пояснив, огляд провів зовсім безболісно.
Ніна 22 Лютий 2024
Все добре було на візиті. Нормально все пройшло. Лікар виконав свою роботу на відмінно.
Артем 20 Лютий 2024
Все добре пройшло.