Молочек Юрій Анатолійович

Лікар вищої категорії
28 років досвіду
Дорослі
Діти
Дитячий лікар-отоларинголог (ЛОР) вищої категорії, кандидат медичних наук, протягом 28 років займається лікуванням захворювань у дітей, пов'язаних з вухами, горлом і носом. Спеціалізується на отоларингології, фоніатрії, отохірургії, пластичній та реконструктивній хірургії
Про Хелс клінік
пр-т Победы, 119/121на карті
Святошинськийм. Житомирська
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Нд 25 Липень Пн 26 Липень Вт 27 Липень
Рейтинг лікаря розраховується на основі
  • Юрій Анатолійович проводить більше 500 операцій в рік на лімфоглотковому кільці у дітей. Очолює Асоціацію дитячих оториноларингологів міста Київ, а також очолює відділення дитячої отоларингології Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит» (з 2004 року)
  • Автор понад 150 наукових робіт

Освіта

• Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, педіатричний факультет, Київ (1993)
  • Хірургічна інтернатура на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, Київ (1996)
  • Навчання в аспірантурі на кафедрі дитячої отоларингології, аудіології та фоніатрії (1998-2001)

Участь в асоціаціях

• Асоціація дитячих оториноларингологів міста Києва (очолює)
  • Асоціація дитячих отонейрохірургів і отоневрологів України

Виконувані процедури

• Консультації для дітей різного віку та дорослих
  • Діагностика, консервативне і хірургічне лікування захворювань верхніх дихальних шляхів і вуха
  • Лікування онкологічних захворювань ЛОР-органів
  • Реабілітація глухоти
  • Усі види операцій області «голова-шия», включаючи ендоскопічні і мікроскопічні операції у дітей і дорослих
  • Провідний спеціаліст по операціям у новонароджених дітей з аномаліях розвитку носа, гортані і трахеї
  • Хірургічні втручання з лікування стридора і атрезії хоан у новонароджених

Перевірені відгуки про лікаря

124 Відгуки
Евеліна 13 Лютий 2021
Лікар надав чітку інформацію, відповів на всі питання які були поставлені та має гарний підхід до дітей. Нам сподобалось
Владислав 26 Грудень 2020
Лікар відповів на всі запитання та дуже приємний в спілкуванні. Нам все дуже сподобалось
Мария 30 Травень 2020
Ми дуже задоволені.
Алена 28 Березень 2020
Запам'яталося те, що лікар уважний, говорить доступними словами. А не якимись термінами, які не вкладаються тобі в голові. Все пояснює. Якщо щось не зрозуміло, перепитує, чи все ти зрозумів що він хотів донести. Це важливо!
Эмилия 23 Серпень 2019
Все было хорошо. Доктор, квалифицированный. Он нам, очень помог, дал хорошую консультацию. Ми, очень довольны. Будем обращаться, еще!

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ