Лікар Алерголог, Імунолог, Дерматолог, Пульмонолог Бісюк Юрій Анатолійович на Doc.ua

Бісюк Юрій Анатолійович

Лікар вищої категорії
Доктор медичних наук
15 років досвіду
Дорослі
Діти
Юрій Анатолійович спеціалізується на клінічній імунології та алергології, дерматології, лабораторній імунології. Професор, доктор медичних наук, веде прийом як дорослих, так і маленьких пацієнтів. Діагностує і успішно лікує алергічні захворювання, легеневі хвороби та інші хвороби за своїм профілем
EuroDerm (Євродерм) на вул. Нагорна
ул. Нагорная 10на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Євродерм на вул. Нагірна, 6/31
ул. Нагорная, 6/31на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Чт 02 Грудень Пт 03 Грудень Сб 04 Грудень keyboard_arrow_right
info_outlineНемає доступних слотів для запису
Рейтинг лікаря розраховується на основі
  • Проходив стажування в інституті імунологічних досліджень Нової Англії (Бостон, США)
  • Автор понад 100 статей і співавтор 2 монографій
  • Брав участь в більш ніж 25 міжнародних наукових і практичних конференціях в Європі і США
  • Президент Українського товариства досліджень алергії шкіри
  • Генеральний секретар Українського товариства фахівців з імунології, алергології та імунореабілітації, член президії міжнародної асоціації по астмі «Interasma»
  • За внесок в медичну науку був нагороджений почесними грамотами Міністерства охорони здоров'я України та Ради міністрів Автономної республіки Крим

Освіта

• Крымский государственный медицинский университет имени С. И. Георгиевского, лечебное дело (2004)
  • Cпециализация с аллергологии, Донецкий национальный медицинский университет (2008)
  • Cпециализация с клинической иммунологии, Донецкий национальный медицинский университет (2009)
  • Cтажировка в отделении ревматологии, иммунологии и аллергологии Brigman and Women’s Hospital of Harvard Medical School, Boson, MA, USA (2010)
  • Cпециализация с пульмонологии, Крымский государственный медицинский университет имени С. И. Георгиевского (2012)

Курси

• Інтернатура за фахом «Внутрішні хвороби», Кримський державний медичний університет імені С. І. Георгієвського (2005)
  • Стажування в інституті імунологічних досліджень Нової Англії (Immunology Research Institute of New England),  США (2017)

Участь в асоціаціях

• Член українського товариство фахівців з клінічної імунології та алергології, європейської академії алергології та клінічної імунології, американського коледжу алергії, астми і імунології, американської академії алергії, астми і імунології

Виконувані процедури

• Спірометрія (оцінка функцій зовнішнього дихання)
  • Прик-тести (шкірні алергологічні проби)
  • Патч-тести (діагностика контактної алергії)
  • Молекулярна алергодіагностика
  • Діагностика та лікування алергічних захворювань:
    • вроджений і алергічний ангіоневротичний набряк;
    • харчова алергія;
    • лікарська алергія;
    • інсектна алергія;
    • анафілаксія;
    • дисгідротична екзема;
    • лікарська алергія;
    • підшкірна алерген-специфічна терапія;
    • сублінгвальна алерген-специфічна терапія;
    • десенсибілізація до лікарським препаратом і харчовим продуктам.
  • Діагностика і лікування іммуноопосредованих захворювань:
    • вторинні іммунодефіцітиіммунние порушення при психо-емоційному стресі, синдром швидкої стомлюваності і синдром хронічної втоми, імунні варіанти чоловічого і жіночого безпліддя, імунні порушення, пов'язані з цитомегаловірусом, вірусами Епштейна-Барр та іншими герпес-вірусами;
    • рецидивні та хронічні інфекції верхніх дихальних шляхів, придаткових пазух, шкіри, слизових оболонок.
  • Діагностика і лікування легеневих захворювань (ХОЗЛ, екзогенний алергічний альвеоліт)

Перевірені відгуки про лікаря

28 Відгуки
Анна 29 Жовтень 2021
Очень замечательный и включенный в работу специалист, любит свое дело
Максим 26 Грудень 2020
Очень внимательный доктор, выслушал проблемы, назначил лечение и на данный момент нам уже лучше.
Тимур 28 Липень 2020
Лікар дуже уважний, вислухав мою проблему, вивчив мою біографію проблеми, назначив курс лікування та рекомендації.
Аноним 13 Березень 2020
Прием длился может быть минут семь. Он меня только послушал, и посмотрел анализы. Но толком он особо ничего не сказал. Единственное он еще смотрел в компьютере лекарства как называются и дозировка. Мне показалось что человек не слишком профессиональный. Он не померил мне температуру. Я пришла с диагнозом пневмония, была в маске, он даже не попросил посмотреть лицо. Не сильно с его стороны. Такой прием может стоить меньше, чем я заплатила. За семь минут обслуживания. Не впечетлена, в другой клинике я бы получила более качественную консультацию за эти деньги. У меня было такое ощущения, что от меня хотят избавиться.
Дмитрий 02 Серпень 2019
Доктор был очень понимающим, рассказал много полезного, помог менее серьезно и менее стресово принять то что со мной происходит.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ