Лікар Дерматовенеролог Білостоцький Юрій Борисович на Doc.ua

Білостоцький Юрій Борисович

Лікар вищої категорії
44 років досвіду
Дорослі
Доктор Білостоцький Ю.Б. має колосальний досвід лікування дерматологічних захворювань і захворювань, які передаються статевим шляхом: алергічний контактний дерматит, вірусні бородавки, генітальний герпес, гонорея (трипер), грибок шкіри і нігтів, папіломавірусна інфекція, псоріаз та ін.
Сіті Клініка («МЕД-ГРУП»)
ул. Анны Ахматовой, 46ана карті
Дарницькийм. Осокорки
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Ср 26 Січень Чт 27 Січень Пт 28 Січень keyboard_arrow_right
info_outlineНемає доступних слотів для запису
Рейтинг лікаря розраховується на основі

Авторству Юрія Борисовича належить три наукових роботи у всесоюзному журналі «Вісник дерматології і венерології», а також регулярні тематичні доповіді та статті в пресі

Освіта

• Луганський національний медичний університет, спеціальність «Лікувальна справа» (1972)

Участь в асоціаціях

• Українська асоціація дерматовенерологів і косметологів

Виконувані процедури

• Виправлення парафімозу

Перевірені відгуки про лікаря

54 Відгуки
Артур 11 Січень 2020
Доктор отличной принял, все рассказал.
Владислав 24 Грудень 2019
Понравилось, что после осмотра доктор всё объяснял на понятном для пациента языке. Не хватило более подробного рассказа. В целом, приёмом доволен.
Ангелина 03 Серпень 2019
Рекомендую этого специалиста, так как он, очень компетентно и комплексно подходит к изучению вопроса. В моем сложном случае, он помог! Хотя до этого, я на протяжении девяти месяцев, обратилась к пяти докторам. И только этот врач, меня вылечил!
ирина 16 Липень 2019
Доктор, очень умный, все правильно говорил, понятно. Никаких претензий, нет. Я, получила, все ответы на свои вопросы!
Андрей 02 Липень 2019
Меня все устроило, все было классно, хорошо, по существу, по делу, доктор располагал к себе, я чувствовал себя комфортно. При необходимости, буду обращаться еще к этому доктору.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ