Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог Смахтіна Юлія Юріївна на Doc.ua

Відгуки про Смахтіна Юлія Юріївна

Дерматовенеролог займається комплексною терапією новоутворень і патологій шкіри, волосяного покриву, нігтьових пластин, в тому числі з використанням методик діатермокоагуляції, лазерної терапії, кріодеструкції і за допомогою медикаментозного лікування. Лікування та діагностика хвороб шкіри, волосся і нігтів. Діагностика та лікування гострих патологій: алергодерматози, кропив'янка, токсидермія ін. Лікування грибкових, вірусних і паразитарних захворювань. Діагностика і лікування хронічних захворювань: псоріаз, екзема, нейродерміт, розацеа, себорейний дерматит, червоний плоский лишай, вугрова хвороба, періоральний дерматит, демодекс-фолікуліт, піодермії та ін. Діагностика новоутворень шкіри. Володіє методиками видалення доброякісних утворень шкіри: діатермокоагуляція (електровідалення), радіохвильовий метод, лазерним видаленням і кріодеструкцією. Володіє методикою дерматоскопії. Проводить поверхневі, серединні хімічні пілінги, кріомасаж.

Перевірені відгуки про лікаря 675 відгуків

Юлія 16 Листопад 2023
На мій погляд. досить професійно
Ольга 14 Листопад 2023
Все сподобалось, лікар все розказав
04 Листопад 2023
Всё понятно объясняет, видно, что старается человек, работает.
Василь 02 Листопад 2023
Лікар сподобався, консультація продуктивна, планую повторний прийом. Дякую!
Дарія 31 Жовтень 2023
Все добре, чудовий лікар, рекомендую
Олена 28 Жовтень 2023
Тетяна 26 Жовтень 2023
Лікарка компетентна, уважна, все чітко та зрозуміло пояснює.
Лілія 21 Жовтень 2023
Задоволена залишилась
Наталья 21 Жовтень 2023
Все найкращим чином - лікар прийняла вчасно. Вона просто неймовірна жінка, з неймовірною категорією, в мене вся родина лікарі, я знаю що це таке, й можу сказати що ця людина дуже високого рівня. Залишилась не просто задоволеною, а мега задоволеною - обирала цього лікаря саме з відгуків та не помилилася, бо настільки професійний підхід, швидко, якісно, з оглядом, з поясненням, з заспокоюванням, з посмішкою! Ну от найкращі слова що в мене є, усе це пані лікарю!
Дмитро 21 Жовтень 2023
Все було добре - лікар проконсультувала, надала певні поради, яким я зараз притримуюсь.