Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог Смахтіна Юлія Юріївна на Doc.ua

Відгуки про Смахтіна Юлія Юріївна

Дерматовенеролог займається комплексною терапією новоутворень і патологій шкіри, волосяного покриву, нігтьових пластин, в тому числі з використанням методик діатермокоагуляції, лазерної терапії, кріодеструкції і за допомогою медикаментозного лікування. Лікування та діагностика хвороб шкіри, волосся і нігтів. Діагностика та лікування гострих патологій: алергодерматози, кропив'янка, токсидермія ін. Лікування грибкових, вірусних і паразитарних захворювань. Діагностика і лікування хронічних захворювань: псоріаз, екзема, нейродерміт, розацеа, себорейний дерматит, червоний плоский лишай, вугрова хвороба, періоральний дерматит, демодекс-фолікуліт, піодермії та ін. Діагностика новоутворень шкіри. Володіє методиками видалення доброякісних утворень шкіри: діатермокоагуляція (електровідалення), радіохвильовий метод, лазерним видаленням і кріодеструкцією. Володіє методикою дерматоскопії. Проводить поверхневі, серединні хімічні пілінги, кріомасаж.

Перевірені відгуки про лікаря 677 відгуків

Лілія 13 Січень 2024
Все добре пройшло. Всім задоволена. Все супер.
Альона 11 Січень 2024
Гарний лікар, приємні враження
Софія 09 Січень 2024
Лікар люб'язна, уважна, доброзичлива. Давно вже лікуюся у цього  лікаря. Дуже все сподобалося.
Марія 06 Січень 2024
Все було добре. Все сподобалось.
Марія 26 Грудень 2023
Сподобались привітливість лікаря, її професіоналізм та індивідуальний підхід.
Натілія 23 Грудень 2023
Сподобався візит до лікаря - дуже позитивна, уважна, отримала гарний висновок. Пішла задоволеною і також на позитиві.
Анастасія 23 Грудень 2023
Лікар компетентна, добре розказала мені про проблему. Допомогла.
Любов 12 Грудень 2023
Мені все сподобалось, ніяких претензій немає, консультація була інформативна, прийомом задоволена
Анна 02 Грудень 2023
Візит відбувся прекрасно, чітко і  лаконічно.
Катерина 02 Грудень 2023
Все було добре, дякую!