Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог Смахтіна Юлія Юріївна на Doc.ua

Відгуки про Смахтіна Юлія Юріївна

Дерматовенеролог займається комплексною терапією новоутворень і патологій шкіри, волосяного покриву, нігтьових пластин, в тому числі з використанням методик діатермокоагуляції, лазерної терапії, кріодеструкції і за допомогою медикаментозного лікування. Лікування та діагностика хвороб шкіри, волосся і нігтів. Діагностика та лікування гострих патологій: алергодерматози, кропив'янка, токсидермія ін. Лікування грибкових, вірусних і паразитарних захворювань. Діагностика і лікування хронічних захворювань: псоріаз, екзема, нейродерміт, розацеа, себорейний дерматит, червоний плоский лишай, вугрова хвороба, періоральний дерматит, демодекс-фолікуліт, піодермії та ін. Діагностика новоутворень шкіри. Володіє методиками видалення доброякісних утворень шкіри: діатермокоагуляція (електровідалення), радіохвильовий метод, лазерним видаленням і кріодеструкцією. Володіє методикою дерматоскопії. Проводить поверхневі, серединні хімічні пілінги, кріомасаж.

Перевірені відгуки про лікаря 677 відгуків

Маіна 29 Лютий 2024
Лікар високого рівня, мені сподобалася
Ольга 27 Лютий 2024
Лікар позитивний, ввічливо спілкується, приємна, поставила вірний діагноз, виписала необхідне лікування, провела ретельно огляд і направила на подальше дослідження
Радміла 17 Лютий 2024
Консультація пройшла вчасно, достатньо зрозуміло. Комфортно.
Анжела 15 Лютий 2024
Все було добре на візиті. Лікар дуже гарно проконсультувала, надала відповіді на усі запитання. Я задоволена візитом.
Ольга 15 Лютий 2024
Сподобалась компетенція лікаря, що одразу звернув увагу на усі мої звернення, чітко й швидко призначила лікування, пояснила, усе детально розписала. Візитом залишилась повністю задоволена.
Юлія 13 Лютий 2024
Гарна лікарка, фахівець чудовий, все мені пояснила, дякую.
Анонім 10 Лютий 2024
Все наче добре, але почувалася не достатньо комфортно на прийомі, таке у мене склалося враження.
Тетяна 01 Лютий 2024
Нам сподобався візит. Дуже професійно все було.
Тетяна 23 Січень 2024
Все було чудово, зовсім немає ніяких нарікань. Лікар добре вислухала всі мої проблеми, коротко і змістовно пояснила що потрібно робити. Все дуже добре, дуже компетентна, уважна
Оксана 20 Січень 2024
Все пройшло дуже швидко. Лікар все пояснила як потрібно. Призначила препарати. Питань немає ніяких.