Лікар Пульмонолог, Терапевт Лисак Юлія Володимирівна на Doc.ua

Лисак Юлія Володимирівна

Юлія Володимирівна - лікар вищої категорії з терапії та першої категорії з пульмонології. Має навички грамотного та повного збору анамнезу. Здійснює огляд пацієнтів, пальпацію, аускультацію, постановку діагнозу, розробку схеми додаткового обстеження та лікування. Оцінює ЕКГ, рентгенівські та КТ знімки. Консультує повнолітніх пацієнтів.

Освіта

• Київський Національний медичний університет ім. Богомольця (1999)
  • Підвищення кваліфікації та здобуття другої кваліфікаційної категорії спеціальності «Терапія» (2005)
  • Підвищення кваліфікації та здобуття першої кваліфікаційної категорії спеціальності «Терапія» (2007)
  • Підвищення кваліфікації та здобуття вищої кваліфікаційної категорії за спеціальністю «Терапія» (2011)
  • Спеціалізація з пульмонології (2013)
  • Підтвердження вищої кваліфікаційної категорії за спеціальністю «Терапія» (2016)
  • Підвищення кваліфікації та отримання першої кваліфікаційної категорії за спеціальністю «Пульмонологія» (2017)
  • Підтвердження вищої кваліфікаційної категорії за спеціальністю «Терапія» (2021)

Курси

• Постійний учасник тренінгів, симпозіумів, форумів та конференцій, присвячених проблемам терапії, гастроентерології та пульмонології

Виконувані процедури

• Призначення індивідуальної лікувальної схеми

Перевірені відгуки про лікаря

42 Відгуки
Роман 03 Травень 2024
Лікарка дуже компетентна, вислухала, призначила лікування і воно мені вже допомогло. Дякую!
Наталя 02 Травень 2024
Дуже гарна, компетентна лікарка, звертатимуся, в разі потреби, дякую.
Тамара 01 Травень 2024
Всем очень довольна - врач внимательно сделала осмотр, дала консультацию. Осталась благодарна.
Оксана 23 Квітень 2024
Доктора знаю давно, доктора долго искала и была очень рада что нашла доктора в интернете и приехала к доктору. Прекрасный доктор, хороший позитивный человек, профессионал своего дела. Я очень довольна работой доктора, клинике очень повезло что у них есть такой доктор
Сергій 18 Квітень 2024
Дуже професійний лікар, дуже сподобався прийом, після лікування, звернуся ще