3.2
Лікар Стоматолог-хірург Кравченко Ярослав Сергійович на Doc.ua

Кравченко Ярослав Сергійович

2 років досвіду
Дорослі
Лікар надає невідкладну стоматологічну допомогу в ургентному порядку, при запальних процесах щелепно-лицевої ділянки та порожнини рота, з призначенням подальшого плану консервативного лікування. Планове і ургентне видалення зубів з використання найменш травматичних маніпуляцій. Консультує і становить план комплексного лікування з залученням суміжних фахівців
Лікар Зуб
ул. Чистяковская, 2ана карті
Шевченківськийм. Святошин
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Вт 21 Вересень Ср 22 Вересень Чт 23 Вересень
3.2
Рейтинг лікаря розраховується на основі
  • Лекційний курс « Філософія успішної імплантації» (2017)
  • Практичний курс « Хочу стати імпантологом» (2018)
  • Учасник конференції « Остеологія в імплантації» (2018)
  • Пройшов навчання на клінічному курсі « Кісткова пластика від альвеолярної до максілярной» (2018)
  • Участь в лекціонно- практичних семінарах в рамках заходу Planmeca Days (2019)

/r/n

• Всі види робіт амбулаторної хірургії
  • Надання невідкладної стоматологічної допомоги в ургентному порядку при запальних процесах щелепно-лицевої ділянки порожнини рота з складанням подальшого плану консервативного лікування
  • Планове і ургентне видалення зубів (складної і атипової форми) з використанням сучасних атравматичногоінструментів методик
  • Консультації та складання плану комплексного лікування з залученням суміжних фахівців

Освіта

• Национальный медицинский университет им. А. А. Богомольца, стоматологический факультет (2017)
  • Интернатура, кафедра стоматологии НМУ им. А. А. Богомольца (2019)
  • Украинская военно-медицинская академия, кафедра челюстно-лицевой хирургии и стоматологии, специализация « Хирургическая стоматология»

Курси

• Лекційний курс « Філософія успішної імплантації» (2017)
  • Практичний курс « Хочу стати імпантологом» (2018)
  • Учасник конференції « Остеологія в імплантації» (2018)
  • Участь в лекціонно- практичних семінарах в рамках заходу Planmeca Days (2019)

Лікування захворювань

• Всі види робіт амбулаторної хірургії

Перевірені відгуки про лікаря

3 Відгуки
Дарина 22 Травень 2021
Врач всё очень хорошо объяснил, порекомендовал что можно сделать в такой ситуации. Также он показал мне снимки и рассказал что там не так. Врач компетентный, профессионал своего дела. Рекомендую.
Карина 11 Липень 2020
Доктор нашел подход к ребенку, остался доволен и хочет еще вернуться к этому доктору. Нас устроило все

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ