Лікар Гінеколог, Гінеколог-ендокринолог Волкова  Наталія Юріївна на Doc.ua

Волкова Наталія Юріївна

Наталія Юріївна лікар гінеколог-ендокринолог, займається лікуванням захворювань порушень менструального циклу, гнійно-запальних захворювань органів малого тазу, безпліддя, доброякісних новоутворень яєчників, міоми матки, ендометроіоза. Лікар має вищу кваліфікаційну категорію.
Відгук
Про лікаря

СЕРТИФІКАТИ

• Науково практичний форум «Гармонія гормонів основа репродуктивного здоров'я, я жінка» з професійним онкомаммологічним майстер класом «Сучасні тенденції в діагностиці та лікуванні раку грудних залоз» (2020)
  • Майстер-клас «Гормони і здоров'я жінки», Київ (2020)
  • Науково-практичний професійний майстер-клас «СПКЯ. Метаболічний синдром. Ожиріння. Проблематичність менеджменту в різні вікові періоди », Київ (2020)
  • Науково-практичний симпозіум з міжнародною участю «запальний процес репродуктивної системи у жінок: причини і наслідки», Київ (2020)
  • Науково-практична конференція «Стан надання онкогінекологічної допомоги в м.Києві по 2019 г.» проблема раку шийки матки, шляхи вирішення », Київ (2020)
  • Науково-практичний семінар з міжнародною участю «Жінка 40+. Здоров'я, естетика, сексуальність », Київ (2019)
  • Тренінг з майстер-класами «Міома матки: сучасні стратегії в лікуванні», Київ (2019)
  • Науково-практичний інтенсив «Від вульварних дермаотозів до неоплазії. Спірні питання діагностики та лікування », Київ (2019)
  • 111 Всеукраїнський науково-практичної форум з міжнародною участю «Vagina Cervix Uterus Інфекція, запалення, Неоплазія», Київ (2019)
  • Науково-практичний професійний майстер-клас з міжнародною участю «Мистецтво гістероскопії» за участю Prof Giampietro Gubbini, Київ (2019)
  • Науково-практична конференція з міжнародною участю «Жінка і гормональні ритми його здоров'я» (2019)
  • Науково-практична конференція «Міжнародні та вітчизняні стандарти надання гінекологічної допомоги», Київ (2019)
  • Науково-практична конференція з міжнародною участю «Метаболічний синдром в міждисциплінарному аспекті: конкуренція або взаємодія», Київ (2019)
  • Навчальний цикл семінарів «Міжнародні та вітчизняні стандарти надання гінекологічної допомоги», Київ (2019)
  • Науково практична конференція «інфекційно-запальні стани в гінекології, сучасний погляд на стару проблему», Київ (2019)
  • 111 Міжнародної Конгрес «Планування Сімї Збереження репродуктивного потенціалу країни», Київ (2019)
  • Східноєвропейські зустрічі професіоналів «Материнська -плодова Медицина», Київ (2019)
  • Науково-практичний семінар «репродуктивного здоров'я молоді», Київ (2019)
  • Міжнародної майстер клас по кольпоскопії «Актуальні проблеми і суперечливі питання менеджменту цервікальної патології», Львів (2019)
  • Науково-практична конференція з міжнародною участю «Лабораторна діагностика - завтра, яке настало» (2019)
  • Науково-практична конференція «Код жінки, або гормональна рівновага, як гормони впливають на наше життя» (2018)
  • Науково-практична конференція «Тромбопрофілактика в Україні. Сучасні світові тенденції » (2018)
  • Науково-практичний семінар з з міжнародною участю «Людина в житті жінки: погляд гінеколога», Київ (2018)
  • Навчальний курс «Психосоматика в практиці гінеколога» (2018)
  • Науково-практичний семінар з з міжнародною участю «Запалення і репродуктивне здоров'я жінки» Туреччина, Анталія (2018)
  • Karolinska Institutet / Successful completion Training Course at the International Forum on contemporary in obstetrics and gynecology, Kyiv (2018)
  • European Federation for Colposcopy Поглиблений курс кольпоскопії в Україні «Актуальні проблеми і суперечливі питання менеджменту передраку шийки матки», Київ (2018)
  • Школа-семінар «Профілактика, лікування та реабілітація порушень репродуктивного здоров'я молоді», Київ (2018)
  • Науково-практична конференція "Методи сучасної діагностики та профілактики раку шийки матки Актуальні питання діагностики раку шийки матки, Київ (2018)
  • Інтенсивний навчальний курс з ультразвукової діагностики «Досягнення ультразвуку: медицина плода і гінекологія» (2017)
Освіта
  • Ярославський Державний Медичний інститут (1987)
Курси
  • Передатестаційний цикл з акушерства та гінекології (2010-2015)
  • Ультразвукова діагностики в акушестві і гінекології (1992-2005)
  • Ендокринологія в акушестві і гінекології
  • Питання профілактичної перинатології та планування сім'ї (2010)
  • Основи гістеро і лапароскопії в акушерстві та гінекології (2010-2014)
  • Кольпоскопія і патологія шийки матки (1991-2014)
  • Кольпоскопія та запальні захворювання в гінекології
  • Основи репродуктології (2015)
  • Спадкова патологія (2003)
  • Актуальні питання перинатології (1005-2006)
  • Репродуктивна ендокринологія (2000-2014)
  • Спеціалізація по санології (2004)
  • Невідкладні стани в акушерстві та гінекології (2006)
  • Актуальні питання репродуктивного здоров'я жінок (2018)
  • Пренатальна діагностика вродженої та спадкової патології плода в першому триместрі вагітності (2017)
  • Базові та розширені реанімаційні заходи у дорослих (2018)
  • Сучасні основи профілактичної перинатології (2019)
  • Good Clinical Practice. Basic Course (2012)
  • Ультразвукова діагностика - спеціалізація (2020)
Участь в асоціаціях
Послуги
  • Кольпоскопія
  • УЗД органів малого тазу
  • Гістероскопія
  • Проводить радіохвильову обробку шийки матки
  • Лікує клімакс, кісти яєчників, ендометріоз, порушення менструального циклу
  • Консультує з питань підбору контрацепції