Лікар Психіатр, Психолог, Психотерапевт Сорока Володимир Вікторович на Doc.ua

Сорока Володимир Вікторович

Лікар психолог, психотерапевт першої категорії, спеціалізується на проведенні індивідуальних і групових сеансів з еріксонівського гіпнозу, сімейної психотерапії і когнітивно-біхевіоральної терапії. Проводить лікування пацієнтів з тривожними розладами, депресивними розладами, порушеннями харчової поведінки і ін.

Володимир Вікторович є автором понад 30 наукових робіт в журналах ВАК України. Проходив спеціалізацію в Інституті групової та сімейної терапії (м.Москва) за напрямом "Еріксонівський гіпноз".

Має досвід роботи з психологією екстремальних ситуацій (брав участь в ліквідації наслідків техногенних катастроф).

Співробітник швейцарської місії «Лікарі без кордонів».

З 2016 року проводив тренінги для швейцарських психіатрів і психотерапевтів в містах Цюріх, Берн, Люцерн.

Завдяки щоденній практичній психотерапевтичної роботі в інтернаціональній команді фахівців, володіє сучасними техніками. В тому числі, проведенню сімейної психотерапії навчався у італійських фахівців.

/r/n

• Спеціалізація «Психотерапія» (2006)
  • Спеціалізація з сімейної психотерапії і когнітивно-бихевиоральной терапії, м. Харків

Освіта

• Донецкий национальный медицинский университет им. М. Горького, факультет «Лечебное дело» (2003)
  • Интернатура по специальности «Психиатрия» (2004)

Курси

• Специализация «Психотерапия» (2006)
  • Специализация по семейной психотерапии и когнитивно-бихевиоральной терапии, г. Харьков

Виконувані процедури

• індивідуальні та групові сеанси психотерапії
  • сімейна психотерапія і когнітивно-бихевиоральная терапія

Перевірені відгуки про лікаря

166 Відгуки
Назар 12 Квітень 2024
Дуже сподобалася консультація у цього спеціаліста.
Богдан 31 Січень 2024
Гарна онлайн-консультація, зручно та комфортно, дякую!
Антон 17 Грудень 2023
Мені дуже сподобалась робота лікаря.
Денис 14 Грудень 2023
На мій погляд, лікар дуже відповідально підходить до роботи. Лікар завчасно мені нагадав про онлайн консультацію, попросив завчасно підготовити питання. На консультації було видно, що лікар аналізує про що ми з лікарем говорили. Видно досвід лікаря, сам лікар дуже ввічливий, гарно веде діалог. Мене все влаштовує
Катерина 04 Листопад 2023
Прийомом задоволена, сподобалась конкретика лікаря