4.6
Лікар Отоларинголог Мішуровскій Володимир Григорович на Doc.ua

Відгуки про Мішуровскій Володимир Григорович

Пріоритетні напрямки роботи Володимира Григоровича - консультування дітей різного віку, оперативне, консервативне лікування інфекційних, запальних, травматичних і інших захворювань, локалізованих в ЛОР-органах. Безопераційне лікування аденоїдів, хронічного тонзиліту, інших патологій вуха, горла, носа.
4.6

Перевірені відгуки про лікаря 11 відгуків

Матвей 19 Червень 2018
Все хорошо, доступно, комфортно, профессионально.
Юлия 03 Травень 2017
Екатерина 10 Березень 2017
Виктория 25 Лютий 2017
Консультация прошла, но диагноз поставили неточный. Тем более не дали никакого заключиетльного листа, вот это меня больше всего смутило. В общем, не было никакого решения моей проблемы.
Яна 10 Лютий 2017
Антон 31 Січень 2017
Посмотрел, поговорил, написал диагноз. Вроде все понятно, но по факту разобрать почерк что бы прочитать заключение я не смог. Назначил процедурное лечение, но даже не посоветовал обезбаливающее хотя я говорил, что испытываю болевые ощущения... Неоправданно высокая цена на простые процедуры вроде промывания миндалин.... Мне не очень
Екатерина 05 Січень 2017
Эдита 16 Грудень 2016
Дмитрий 15 Грудень 2016
Алексей 07 Грудень 2016
Не сподобався підхід до лікування і результату не було ніякого, хоча спочатку лікар обіцяв результат, а у кінці сказав "горло як горло, болить і болить, що я зроблю", грубо кажучи.