Лікар Невролог Дворянов Володимир Олександрович на Doc.ua

Відгуки про лікаря Дворянов Володимир Олександрович

Лікар першої категорії
17 років досвіду
Дорослі
Лікар-невролог першої категорії, проводить лікування пацієнтів з інсультами, надає допомогу при остеохондрозі, епілепсії, вегетосудинній дистонії, розсіяному склерозі, мігрені, хвороби Паркінсона і т.д.
R+ Medical Network
ул. Касияна, 2/1на карті
Голосіївськийм. Теремки
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Вт 19 Жовтень Ср 20 Жовтень Чт 21 Жовтень
Рейтинг лікаря розраховується на основі
Звернетесь ви знову до лікаря?
Так Ні
Як Ви оцінюєте консультацію?
Перевірені відгуки про лікаря
62 Відгуки
Наталія 17 Вересень 2021
Мені лікар сподобався, дуже уважний, гарно провів огляд, призначив мені лікування, нічого зайвого не призначав. Прийом мені дуже сподобався
Макаренко Ольга 26 Травень 2021
Була на прийомі в невролога Дворянова Володимира Олександровича. Дуже уважний лікар, сподобався. Рекомендую.
Таисия 28 Вересень 2020
Врач очень хороший. Имеет свою специализацию, свои знания, свои умения и навыки. Работой Владимира Александровича остались очень довольны. Большое спасибо доктору, мы очень довольны. При необходимости будем к доктору обращаться.
Константин 05 Вересень 2020
Я всім задоволений, дуже хороший лікар.
Валентина 04 Вересень 2020
Доктор превосходный, молодец. Мы его нашли. Маму он осматривал еще два года назад, работал в другой клинике. Мы его нашли, и теперь от него никуда.
Анна 12 Лютий 2020
Доктор внимательный и компетентный специалист. Ответил на все вопросы, назначил курс лечение и дополнительную диагностику. Всем осталась довольна
Инна 13 Лютий 2020
Я у данного доктора уже не первый раз. Это мой лечащий доктор. Я у доктора уже два года. Очень хороший, грамотный доктор. Доктор специалист!
Владимир 23 Січень 2020
Доктор приятный и знающий человек. Все доступно объяснил и расписал по полочкам. Мне все понравилось
Христина 10 Січень 2020
Ввічливий, вислухав.Порекомендував, обстежив, годину був.Все сподобалось.Назначив лікування відповідне.Після того треба прийти знов показатися.
Елена 04 Січень 2020
Меня все устроило, пока, положительный результат. Мне очень помог врач. Я целую ночь спала спокойно. Очень приятный человек. Купила таблетки, которые мне прописали, и наверное, впервые за три месяца нормально выспалась. В клинике чисто и уютно.
chevron_left 1 2 3
Показати ще 10 Відгукиautorenew

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ