Лікар Анестезіолог, Педіатр, Неонатолог Білорус Володимир Володимирович на Doc.ua

Білорус Володимир Володимирович

Консультація від1190 грн
Лікар-неонатолог, анестезіолог спостерігає дітей з перших днів життя. Спеціалізується на діагностиці, профілактиці, лікуванні захворювань у дітей. Відстежує зміни в карті щеплень, надає допомогу дітям з перинатальною патологією. Проводить лікування інфекційних, запальних захворювань, захворювань шлунково-кишкового тракту, дихальної системи
Відгуків
Освіта
  • 1991-1998 рр. – Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, м. Київ.
  • 1999 р. – КМАПО (Київська медична академія післядипломної освіти) ім. П.Л. Шупика, інтернатура «неонатологія».
  • 2008 р. – Перша кваліфікаційна категорія за спеціальністю «неонатологія».
  • 2009 р. – НМАПО (Національна медична академія післядипломної освіти) ім. П.Л. Шупика, спеціалізація «дитяча анестезіологія».
  • 2019 р. – Вища кваліфікаційна категорія за спеціальністю «дитяча анестезіологія».
  • 2021 р. – НУОЗ України (Національний Університет Охорони Здоров’я України) спеціалізація «Організація і управління охороною здоров’я».
  • 2022 р. – НУОЗ України (Національний Університет Охорони Здоров’я України) спеціалізація «педіатрія».
  • 2022 р. – НУОЗ України (Національний Університет Охорони Здоров’я України) спеціалізація «неонатологія».
Послуги
  • Ведення фізіологічних та патологічних пологів (в момент народження дитини).
  • Огляд дитини від моменту народження до моменту виписки із пологового будинку.
  • Допомога мамі в грудному вигодовуванні.
  • Невідкладна допомога новонародженій дитині, як доношеній так і недоношеній:
    • реанімаційна допомога (в пологовій залі, післяпологовому відділенні);
    • інтубація – ШВЛ;
    • інтенсивна терапія (інфузійна терапія, а/б-терапія, інотропна підтримка), в залежності від нозології захворювання.
    • Супровід новонародженого після виписки з пологового будинку.