Лікар Проктолог Батина Володимир Петрович на Doc.ua

Батина Володимир Петрович

Лікар-проктолог, хірург (вища категорія), здійснює аноскопію, ректороманоскопию, трансанальна поліпектомію і ін. Проводить лікування геморою, аноректального свища, запору, тріщини заднього проходу, поліпа анального каналу, поліпа прямої кишки.
  • атестація в Національної медичної академії післядипломної освіти (НМАПО) ім. П.Л. Шупика по спеціальності «Хірургія», м. Київ (2002 р.);
  • атестація в НМАПО ім. П.Л. Шупика по спеціальності «Онкохірургія», м. Київ (2006 р.);
  • присвоєна вища кваліфікаційнв категорія по спеціальності «Хірургія» (2012 р.).

Освіта

Национальный медицинский университет им. А.А. Богомольца, г. Киев (2000 г.).

Курси

• атестация в Национальной медицинской академии последипломного образования (НМАПО) им. П.Л. Шупика по специальности «Хирургия», г. Киев (2002 г.);
  • атестация в НМАПО им. П.Л. Шупика по специальности «Онкохирургия», г. Киев (2006 г.);
  • присвоена высшая квалификационная категория по специальности «Хирургия» (2012 г.).

Виконувані процедури

• аноскопія;
  • ректороманоскопія;
  • трансанальна полипектомія;
  • лігірування (видалення) геморою латексними кільцями;
  • видалення геморою в ході операції Лонго;
  • класична гемороідектомія і багатьох інших.

Перевірені відгуки про лікаря

30 Відгуки
Любов 05 Лютий 2024
Все дуже добре. Дуже гарний лікар, дуже уважний. Все вислухав, вчасно все зробив і мене на наступний день прооперували.  Завдяки лікарю все було швидко зроблено. Найкращі відгуки про лікаря, я дуже задоволена роботою лікаря
Володимир 30 Січень 2024
Лікар Дуже сподобався, надав допомогу добре. Я задоволений візитом.
Анонімно 10 Січень 2024
Шикарний лікар, все чудово, я дуже задоволена, лікар молодець
Тетяна 27 Листопад 2023
Лікар приємний, розповів все докладно, все зрозуміло, назначив лікування, побачимо дієве чи ні. Перше враження гарне
Сергій 18 Липень 2023
Візитом залишився задоволеним. Рекомендую.