Лікар Психіатр Акулінін Володимир на Doc.ua

Акулінін Володимир

Лікар спеціалізується психіатрії. Проводить психіатричне консультування. Лікування психотичних, невротичних, біполярних, депресивних розладів, порушень сну, нав'язливих станів, психосоматичних захворювань, іпохондричних, конверсійних розладів

Освіта

• Луганский государственного медицинский университет, лечебный факультет (2005)

Курси

• Курси «Актуальні питання сексопатології» на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти (2007)
  • Цикл семінарів «Міждисциплінарний підхід в терапії психоневрологічних порушень» (2015)
  • Участь в V Національному конгресі неврологів, психіатрів та наркологів України (2017)
  • Науково-практична конференція «Лікування тривожно-депресивних і афективних станів у сучасних психіатрії» (2019)
  • Семінар «Психічне здоров'я у період пандемії Covid-19» (2020)
  • Лекційний курс «Когнітивні порушення. Зворотні та незворотні когнітивні порушення» (2021)

Виконувані процедури

• Психіатричне консультування

Перевірені відгуки про лікаря

1 Відгуки
Наталія 13 Жовтень 2021
Мені дуже сподобалось, що лікар Акулін мене уважно слухав, бо коли я була в іншого лікаря, вона весь час нашої розмови щось записувала на комп'ютері, й мені вважалось, що я говорю їй під руку.