4.1
Лікар Уролог, Хірург Костерін Віталій Валерійович на Doc.ua

Відгуки про Костерін Віталій Валерійович

Лікар-уролог-хірург вищої категорії. Лікує такі захворювання, як: запальні захворювання нирок; паранефрит; неспецифічні запальні захворювання сечового міхура, сечівника і його залоз; неспецифічні запальні захворювання статевих органів у чоловіків; специфічні запальні захворювання органів сечостатевої системи; мочекам'яна хвороба; новоутворення органів сечостатевої системи; паразитарні захворювання сечостатевої системи; ушкодження сечостатевих органів; еректильна дисфункція, нейрогенна дисфункція сечового міхура; нефроптоз; гідронефроз; аномалії нирок і сечоводів; аномалії сечового міхура і сечовипускального каналу; аномалії чоловічих статевих органів, лікування гострих і хронічних захворювань органів черевної порожнини
4.1

Перевірені відгуки про лікаря 20 відгуків

Вера 11 Листопад 2020
Ірина 04 Листопад 2020
Лікар не став слухати що у мене є готові собою аналізи, сказав що я їх маю робити заново, фактично він мене не консультував, а тільки направив на аналізи на такі самі які я раніше здала. В моєму стані нічого не змінилось, надалі сенсу нема до нього приходити на повторний візит
Людмила 23 Жовтень 2020
Доктор не захотел разговаривать, не захотел выслушать проблему. Доктор сказал, что будет разговаривать, если будут сделаны в клинике анализы. У меня по месту жительства нет уролога и я записалась на бесплатную консультацию к доктору. Моё присутствие у доктора было ровно три минуты. Для меня стоимость УЗИ в клинике огромные деньги, я просто пришла посоветоваться с доктором, а разговора с доктором не получилось. Мне довольно достаточно лет и я, в свое время, имела отношение к медицине, но для меня это не доктор. Я была настолько расстроена и обескуражена таким отношением и поняла, что такое у нас везде.
Максим 16 Жовтень 2020
Мені не сподобалась робота лікаря: мене навіть не оглянула, відразу відправили на дорогі обстеження, не призначили лікування.
Константин 05 Жовтень 2020
Захар 02 Жовтень 2020
Виталий 24 Липень 2020
Никаких предположений и объяснений не дал после первой консультации, сразу послал на узи по принципу чем больше - тем лучше. Второй раз к нему не пойду.
Евгений 24 Липень 2020
Сергей 08 Липень 2020