Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Корж Вікторія Петрівна на Doc.ua

Корж Вікторія Петрівна

Освіта

• Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, за спеціальністю “Лікувальна справа“, кваліфікація “Лікар”, м. Київ, (2002 р.);

Курси

• Присвоєна вища кваліфікаційна категорія при Департаменті охорони здоров’я за фахом “Акушерство та гінекологія” (2020 р.);
  • Атестація при Українській військово-медичній академії, присвоєно звання лікаря – спеціаліста зі спеціалізації “Ультразвукова діагностика”, ( 2018 р.)
  • Участь у майстер – класі «Рак шийки матки в практиці акушера – гінеколога. Все щонеобхідно знати» – 2019 рік.
  • Участь у ІІ-му Всеукраїнському науково-практичному форумі
  • «Vagina, Cervix, Uterus: інфекція, запалення, неоплазія» – 2018 рік.
  • Участь у Міжнародному Форумі з сучасних питань акушерства та гінекології. – 2018 рік.
  • Участь у науково-практичному семінарі «Репродуктивне здоров’я молоді» – 2019 рік.
  • Участь у науково-практичному школи семінарі «Вагітність високого ризику» – 2017 рік.
  • Участь у тренінгу «Патології шийки матки. Розбір клінічних випадків. Часті запитання та відповіді на них» – 2018 рік.
  • Участь у тренінгу «Вроджена зона трансформації. LSOL та HSIL з поширенням на стінки піхви. Діагностика і лікування» – 2018 рік.
  • Участь у науково-практичному семінарі з міжнародною участю «Репродуктивна ендокринологія – міждисциплінарні підходи» «Чоловік в житті жінки. Погляд гінеколога» – 2018 рік.
  • ТУ “Допоміжні репродуктивні технології (ДРТ) в лікуванні безпліддя” , Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, (2013 р.).
  • ТУ “Ультразвукова діагностика в акушерстві та гінекології” , Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, (2014 р.).
  • ТУ “Основні аспекти допоміжних репродуктивних технологій (ДРТ)” – Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, (2016 р.).
  • ТУ “Репродуктивна ендокринологія”, Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, (2017 р.).
  • ТУ “Кальпоскопічна діагностика та методи лікування патології шийки матки”, Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, (2018 р.).
  • ПАЦ з акушерста та гінекології – 2019 рік.

Виконувані процедури

• Забір урогенітального біоматеріалу;
  • Діагностика, лікування безпліддя (первинне, вторинне);
  • Підбір контрацептивів;
  • Консультації з приводу TORCH – інфекцій;
  • Прегравідарна підготовка пари перед вагітністю.

Займається лікуванням захворювань:

• Вірусу папіломи людини (ВПЛ);
  • Фонових і передракових захворювань шийки матки;
  • Гіперплазії ендометрія;
  • Міоми матки;
  • Сальпінгіту;
  • Ендометріозу, Аденоміозу;
  • Ендоцервіциту;
  • Захворювання які передаються статевим шляхом (Хламідіозу, Мікоплазмозу, Уреаплазмозу, Трихомоніазу, Генітального герпесу)

Перевірені відгуки про лікаря

37 Відгуки
Сніжана 25 Квітень 2024
Візит пройшов добре. Лікар мені дуже сподобався.
Світлана 01 Лютий 2024
Лікар хороша, але лікар повела мене на УЗД і не попередила що це буде додаткова плата і в два рази дорожче, я на таке не розраховувала
Юлія 27 Листопад 2023
Лікар дуже тепло прийняв, на всі питання відповіла дуже чітко, що мені було незрозуміло, все пояснювала, розповіла що і як робити, заспокоїла, дуже приємна, все акуратно робить, прийомом задоволена
Валерія 19 Жовтень 2023
Гарний лікар, провела огляд, назначила аналізи, все круто!
Альона 07 Лютий 2022