Лікар Психолог Книш  Вікторія  Олегівна на Doc.ua

Відгуки про Книш Вікторія Олегівна

Вікторія Олегівна – практичний психолог. Спеціалізується на роботі зі стресами, тривогами, панічними атаками, сімейними стосунками. Також займається посттравматичними стресовими розладами

Перевірені відгуки про лікаря 27 відгуків

Анонім 04 Березень 2024
Онлайн консультація дуже сподобалася, все пройшло добре.
Вероніка 04 Березень 2024
Консультація пройшла дуже комфортно, легко було відкритися, під час розмови та була присутня дружня атмосфера. Я відчувала підтримку та розуміння.
Діана 26 Лютий 2024
Консультація пройшла комфортно та легко. Прояснила питання, яке мене хвилювало. Рекомендую!
Анонімно 09 Січень 2024
Нормально консультація пройшла.
Катерина 23 Грудень 2023
Відвідала першу консультацію у психолога і дуже задоволена. Вікторія створила атмосферу відкритості та довіри, завдяки чому мені стало легше розповідати про свої проблеми, відчула підтримку. Уже є перше завдання і додатковий чат з корисною інформацією, яка, сподіваюся, допоможе не тільки мені, а й іншим).
Светлана 11 Грудень 2023
Встреча прошла очень хорошо. Очень переживала, но зря. Было приятно познакомиться и пообщаться с Викторией. Остались только положительные эмоции . Спасибо огромное!
Євгеній 21 Листопад 2023
Сессия прошла отлично. Чувствовалось что психолог понимает мои переживания и что я могу ей довериться. Рекомендую!
Вікторія 27 Вересень 2023
Консультация прошла отлично С первых минут почувствовала комфорт, смогла рассказать все, что беспокоит И сразу поняла, что вы понимаете меня, о чем я говорю, и знаете, что с этим делать С первой консультации подтолкнули на определенные изменения ♥️
Святослав 25 Вересень 2023
Чудовий, висококваліфікований спеціаліст у своїй роботі! Щиро вдячний за професійно проведену роботу зі мною, бажаю успіхів і щасливих пацієнтів!
Олександр 15 Червень 2023
1 2 3