Лікар Ревматолог, Терапевт Чаку  Вікторія  Вікторівна на Doc.ua

Відгуки про Чаку Вікторія Вікторівна

Вікторія Вікторівна - лікар вищої категорії. Консультує як терапевт та ревматолог. Займається діагностикою та лікуванням захворювань органів дихання, органів шлунково-кишкового тракту. Також діагностує та лікує остеоартрит та ревматоїдний артрит, спондиліти, реактивні та псоріатичні артрити, системні васкуліти, системні захворювання сполучної тканини та інші.

Перевірені відгуки про лікаря відгуків

Дмитро 20 Квітень 2024
Лікар гарний, компетентний, подобається
Раїса 03 Квітень 2024
Сподобався візит і фахівець дуже подобається. Дуже сильно поважаю цього спеціаліста і довіряю тільки йому, якщо виникають якість проблеми зі здоров'ям. Лікар просто супер.
Людмила 28 Лютий 2024
Доктор внимательная, ответила на все вопросы, назначила анализы, оказала квалифицированную помощь, успокоила, помогла, внимательно помогла к моим проблемам. Я очень довольна приемом
Руслана 14 Лютий 2024
Лікарка дуже компетентна, розумна, поставила правильний діагноз та призначила курс лікування по моїй проблемі. Рекомендую
Леонид 07 Лютий 2024
Мне понравился прием, доктор хорошо общается с пациентами, чувствуется профессионализм доктора. Приемом остался доволен
Юлія 05 Лютий 2024
Хороший спеціаліст, призначив додаткову діагностику, ніяких заперечень не маю
Сергій 03 Січень 2024
Прийомом задоволений, можу поставити найвищу оцінку. Дякую!
Наталія 15 Листопад 2023
Дуже привітна лікарка, була в неї вже вдруге. Спілкування с нею подобається
Сергей 11 Вересень 2023
Лікарка мені сподобалась як фахівець. Курс який вона мені призначила мені підходить. Візит пройшов добре