Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Бугро Вікторія Валеріївна на Doc.ua

Відгуки про Бугро Вікторія Валеріївна

Вікторія Валеріївна діагностує і лікує інфекції, що передаються статевим шляхом у жінок, запальні захворювання ОМТ, дисгормональні стани в гінекології, деякі форми безпліддя, патології шийки матки та патологічний клімакс.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 14 відгуків

Анастасия 28 Жовтень 2016
Все отлично, все понравилось!
Евгения 26 Жовтень 2016
Елена 21 Жовтень 2016
Валентина 11 Жовтень 2016
Очень приятный доктор и отношение мне понравилось очень. Я буду еще к ней приходить.
Елена 30 Вересень 2016
Юлія 23 Вересень 2016
Лікар кваліфікований, але склалось стійке враження, що мені намагаються продати як можна більше послуг і переконують здати непотрібні аналізи, залякуючи можливими діагнозами. Можливо, така політика клініки, але враження залишилось неприємне.
Наталия 09 Вересень 2016
Очень хороший врач, ее подход к людям понравился.
Виктория 16 Серпень 2016
Татьяна 11 Серпень 2016
Татьяна 26 Липень 2016
Видна коммерческая нотка, как и во всех частных клиниках. Клиентов они зарабатывают такими методами, которые не очень мне нравятся. Но я ходила на консультацию, то что хотела, получила. Как врач, вполне квалифицированная.