Лікар Отоларинголог Макаренко Віктор Олегович на Doc.ua

Макаренко Віктор Олегович

Лікар спеціалізується на терапії та отоларингології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує такі хвороби та патології, як: отит, фурункули, риніт, гайморит, синусит

Освіта

• Український державний медичний університет ім. О.О. Богомольця, лікувальна справа (1987-1993)
  • Інтернатура з отоларингології (1993-1996)

Курси

• ПАЦ з отоларингології (2016)
  • Міжнародна конференція «Baltic Course Against Pain» (2019)
  • VIII Всеукраїнський Конгрес «Профілактика. Антиейджинг. Україна» (2020)
  • I Міжнародний конгрес «Від народження до зрілості: міждисциплінарний підхід в збереженні здоров'я людини» (2020)
  • Науково-практична конференція «ШКОЛА ДОКАЗОВОЇ МЕДИЦИНИ»: Антибіотикорезистентність при лікуванні запальних захворювань ЛОР-органів як міждисциплінарна проблема (2020)
  • EPOS-марафон (2020)

Виконувані процедури

• Консультація
  • Збір скарг та історії захворювання
  • Огляд ЛОР-органів
  • Проведення діагностичних проб
  • Постановка попереднього діагнозу
  • Призначення додаткових методів дослідження: інструментальні – ендоскопічні методи дослідження, рентген дослідження, функціональні методи дослідження; лабораторні; додаткові консультації суміжних спеціалістів
  • Призначення лікування: медикаментозного, лікарських маніпуляцій або оперативного лікування

Перевірені відгуки про лікаря

43 Відгуки
Людмила 30 Квітень 2024
Дуже сподобалося відношення лікаря до пацієнтів. Візит загалом пройшов чудово, лікар мені допоміг з моєю проблемою, назначив дієве лікування, надав усі необхідні рекомендації.
Микита 25 Квітень 2024
Юлія 04 Квітень 2024
Прийом сподобався, уважний лікар, хороше обстеження
Дмитро 02 Квітень 2024
Кваліфікований лікар, усе розказав та пояснив. Візитом задоволений.
Анна 21 Березень 2024
Сподобався лікар, візит пройшов чудово.Лікар дуже хороший, компетентний спеціаліст, знає свою справу добре.