Лікар Пластичний хірург, Хірург Храпач Василь Васильович на Doc.ua

Відгуки про Храпач Василь Васильович

Доктор медичних наук
Доктор медичних наук, професор, отримав вищу кваліфікаційну категорію з хірургії. З 1993 року особливий професійний інтерес доктора складають напрямки пластична і реконструктивна хірургія. Проводить всі види пластичних, реконструктивних і естетичних операцій, в т. ч. по зміні статі. З 1993 по 1995 рік стажувався в Римському університеті «la Sapienza». Займає посаду наукового керівника клінічної бази кафедри в Республіканській клінічній лікарні МОЗ України та є професором кафедри хірургії Національного медичного університету імені О. О. Богомольц

Перевірені відгуки про лікаря 115 відгуків

Валентина 23 Січень 2024
Лікар дуже красивий і дуже хороший спеціаліст. З лікарем приємно спілкуватися
Ірина 13 Грудень 2023
Консультація сподобалась - вислухав, сказав свої пропозиції, залишилась задоволеною.
Дарина 20 Жовтень 2023
Чудовий лікар, на всі питання відповів, ясно все пояснив, все що хотіла - почула. На мій погляд, лікар дуже кваліфікований. Розглядаю варіант у лікаря оперуватися
Інна 09 Грудень 2022
Олена 14 Листопад 2022
Лікар відповів на всі запитання, допоміг вирішити проблему. Я задоволена залишилась його професіоналізмом
Ирина 20 Вересень 2022
Инна 19 Січень 2022
Иван 17 Грудень 2021
Направлено до клініки
Ксения 13 Грудень 2021
Я бы не советовала доктора. И сама в принципе к нему не пойду. Не понравилось. Не профессиональный доктор в плане общения с пациентом. И сложно это назвать консультацией как таковой. Ответы на вопросы которые меня интересовали не были даны.
Елена 12 Листопад 2021
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right