Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог, Дерматоонколог Дріянська Валерія Володимирівна на Doc.ua

Дріянська Валерія Володимирівна

Лікар-дерматовенеролог вищої категорії. Веде консультативний прийом, спеціалізується на лікуванні захворювань шкірного покриву. Проводить процедуру кріодеструкції і електрокоагуляції. Має патентні винаходи.

Закінчила медичний факультет Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця.

В 2006 р. Валерія Володимирівна стала кандидатом медичних наук, захистивши дисертацію "Фактори міжклітинної кооперації у хворих на хронічний сечостатевий хламідіоз та можливості впливу на них за допомогою нових імунотропних препаратів".

Валерія Володимирівна є співавтором патенту "Спосіб оцінки ефективності імунотерапії при сечостатевих інфекціях"; опублікувала безліч наукових робіт, як в Україні, так і за кордоном.

За участю доктора Дріянскої вийшли три медичні рекомендації, на наступні теми: "Методичні аспекти діагностики урогенітального хламідіозу"; "Саркома Капоші: патогенез, клінічні особливості і сучасний підхід до лікування"; "Удосконалення ранньої діагностики злоякісних лімфом шкіри".

Дипломи та сертифікати:

• 2002 р. - "Сучасна лабораторна діагностика хламідіозу та TORCH-інфекцій";
  • 2004 р. - Міжнародна школа з алергології та клінічної імунології;
  • 2004 р. - "Досягнення і нові можливості в терапії хронічних дерматозів";
  • 2005 р. - "Раннє виявлення атопії";
  • 2010 р. - "Розумний вибір актуальних стероїдів з урахуванням системних побічних ефектів";
  • 2010 р. - "Відновлення шкірного бар'єру: електронна мікроскопія і клінічні результати";
  • 2010 р. - "Проблемні питання терапії важких шкірних захворювань і ускладнених інфекцій сечостатевої сфери";
  • 2012 р. - "Атопічний дерматит. Проактивна терапія ";
  • 2013 р. - "Діагностика та лікування хронічних запальних захворювань геніталій суміщених з інфекціями сечової системи";
  • 2013 р. - "Метод натуральної фармакології DANNE".

Бере активну участь у вітчизняних і зарубіжних конференціях і семінарах (всього 34):

• 29 Конгрес Європейської академії імунологів і алергологів, призер (Лондон, Великобританія, 2010 р.);
  • конгрес з алергії шкіри, призер (Венеція, Італія, 2010 р.);
  • 32 Конгрес Європейської академії імунологів і алергологів, учасник (Мілан, Італія, 2013 р.).

Освіта

Национальный медицинский университет им. А.А. Богомольца, медицинский факультет.

Курси

Пройшла тематичне удосконалення при національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика за наступними напрямками:

• "Сучасна діагностика і лікування шкірних і венеричних хвороб";
  • "Шкірні хвороби, асоційовані з захворюваннями внутрішніх органів".

А також:

• курси по кріохірургії та кріотерапії ("Інститут краси");
  • курс навчання по застосуванню ботулотоксину типу А (Диспорт);
  • курс навчання по мезотерапії і контурній пластиці препаратами Filorga.

Участь в асоціаціях

• Українська асоціація лікарів-дерматовенерологів і косметологів;
  • Європейська академія імунології та алергології;
  • Британське товариство алергологів та клінічних імунологів (ЕААСI);
  • Українське товариство фахівців з імунології та алергології.

Лікування захворювань

• Вітиліго
  • Грибок кожи (Дерматофития)
  • Псоріаз
  • Себорея
  • Вугровий висип
  • Невус (родимка, родима пляма)
  • Розацеа

32 Відгуки
Богдан 29 Серпень 2020
Максим 20 Червень 2020
София 14 Березень 2020
Мені сподобалось те що лікар дивиться на корінь проблем, вона не в зовні лікує, а шукає внутрішню причину проблеми, мені підходить ті процедури які вона мені запропонувала, і те як вона взагалі подивилася на стан мого здоров'я. Після візиту я вийшла спокійна та радісна.
Алина 29 Лютий 2020
Замина 19 Лютий 2020