Валевич Валентина Євгеніївна

Валевич Валентина Євгеніївна

Без категоріїї
20 років досвіду
Дорослі
Валентина Євгенівна в медицині більше 20 років. Займається лікуванням цукрового (1, 2 типи) і нецукрового діабету, захворювань щитовидної залози, гіпоталамуса і гіпофіза, захворювань наднирників, профілактикою і лікуванням при ускладненнях ожиріння і т.д.
Медлайн, медичний центр
Пр-т. Героев Сталинграда, 20на карті
Шевченківськийм. Тараса Шевченка
Вибачте :(
В даний момент запис до лікаря через наш сервіс не ведеться
Рейтинг лікаря розраховується на основі
  • Член міжнародного товариства ERS
  • Член Білоруського товариства ендокринологів
/r/n
  • Діагностика та лікування хворих на цукровий діабет 1 і 2 типу
  • Уточнення стадій діабетичних ускладнень, рекомендації щодо їх лікування
  • Діагностика і лікування захворювань
    • щитовидної залози: аутоімунного тиреоїдиту, зобу, хвороби Грейвса, гіпотиреозу
    • гіпофіза і гіпоталамуса
    • наднирників: хвороба Аддісона, гіперкортицизм
    • паращитовидних залоз
  • Установка причин ожиріння, профілактика ускладнень ожиріння, цукрового діабету, порушення менструального циклу

Освіта

• Витебский медицинский институт, специальность лечебное дело (1993)
  • Витебская областная клиническая больница, интернатура по специальности (1994)
  • Белорусский государственный институт усовершенствования врачей, клиническая ординатура по специальности эндокринология (1997)
  • Белорусский государственный медицинский университет г. Минска, аспирантура по специальности внутренние болезни (2004)
  • Национальная медицинская академия последипломного образования имени П.Л. Шупика, подтверждение специализации по эндокринологии (2016)

Участь в асоціаціях

• паращитовидних залоз

Перевірені відгуки про лікаря

15 Відгуки
Александра 27 Жовтень 2020
Доктор внимательно подошла к вопросу очень глобально. Она все расспросила по поводу моей болезни и тд, и отправила на необходимые гармонны сдачи ализов, чтобы понимать общую картину.
татьяна 09 Липень 2020
Дуже уважний лікар, все роз'яснила.Все сподобалося.
Юлия 26 Листопад 2019
Прием был достаточно хороший, все достаточно четко, внимательно, конструктивно. Я осталась довольна и планирую прийти повторный раз.
Юлія 22 Листопад 2019
Дуже уважний лікар, компетентний. Опитала всю історію, чого я вирішила звернутися.Дала направлення на аналізи, УЗД. Я задоволена.
Евгения 12 Вересень 2018
Доктор понравилась, не торопится назначать лишних лекарств. Любой другой доктор может быть и назначил сразу лекарства, потому что так проще, а она подошла ответственно, назначила анализы. Я была у нее еще раз и и очень довольна.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ