Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Гінеколог-ендокринолог Квашенко Валентина Павлівна на Doc.ua

Квашенко Валентина Павлівна

Доктор медичних наук
Акушер-гінеколог, в науковій сфері - доктор медичних наук, за успіхи в практичній роботі лікаря була присвоєна вища категорія, область професійної та наукової діяльності - репродуктивне здоров'я та планування сім'ї, профілактика репродуктивного старіння, лікування патологічного клімаксу, безпліддя обмінних порушень на тлі гормонального дисбалансу та ін.

Валентина Павлівна має понад 40 років стажу практичної роботи в сфері акушерства і гінекології.

Валентина Павлівна пройшла стажування в Америці, яка стосується питань репродуктивного здоров'я та планування сім'ї.

Освіта

• Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, медичний факультет, спеціальність "Лікувальна справа" (1971 р.).

Курси

• Валентина Павлівна пройшла стажування в Америці щодо питань репродуктивного здоров'я та планування сім'ї.

Участь в асоціаціях

• Українська асоціація акушерів-гінекологів;
  • Міжнародна європейська асоціація акушерів-гінекологів.

Виконувані процедури

• огляд і вивчення анамнезу.

Перевірені відгуки про лікаря

130 Відгуки
Оксана 01 Березень 2024
Хороший спеціаліст, гарне ставлення.
Вікторія 23 Лютий 2024
Гарний спеціаліст
Дарʼя 23 Лютий 2024
Лікар дуже добра, уважна, нам сподобалася
Тетяна 19 Січень 2024
Кваліфікований лікар
Дарья 12 Грудень 2023
Все отлично! Меня все устроило, доктор внимательный. Все, что мне нужно, я узнала. К доктору обращалась по рекомендациям, поэтому я точно знала к какому доктору я иду. Я довольна