Лікар УЗД-фахівець, Сімейний лікар Комінко Валентина Євгеніївна на Doc.ua

Комінко Валентина Євгеніївна

Лікар другої категорії
УЗ-фахівець, сімейний лікар. Проводить ультразвукове дослідження і дуплексне сканування нирок, органів черевної порожнини, малого таза, щитовидної і молочних залоз, бронхіоціфальних судин.
Відгук
Про лікаря

У 2001 році закінчила медичний факультет Тернопільського державного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського (раніше-Тернопільська державна медична академія ім. І. Я. Горбачевського). Пройшла інтернатуру за спеціалізацією "загальна практика - сімейна медицина" на базі Тернопільської міської клінічної лікарні №2.

Досвід роботи:

• 2003-2013 рр. - сімейний лікар в центральній поліклініці Печерського району м. Києва;
  • 2008-2013 рр. - лікар УЗД в центральній поліклініці Печерського району м. Києва.
Освіта
  • Тернорпольский государственный медицинский университет им. И.Я. Горбачевского, специализация - "лечебное дело" (2001 г.);
  • Интернатура по специализации "общая практика - семейная медицина" на базе Тернопольской городской клинической больницы №2.
Курси
  • 2008 р. - спеціалізація за напрямом "ультразвукова діагностика" (НМАПО ім. П.Л. Шупика);
  • 2010 р. - передатестаційний цикл (ПАЦ) за напрямом "загальна практика - сімейна медицина";
  • 2013 р. - ПАЦ за напрямом "ультразвукова діагностика" (НМАПО ім. П. Л. Шупика).
Участь в асоціаціях

Асоціація лікарів ультразвукової діагностики.

Лікування захворювань
  • Панкреатит
  • Кіста селезінки
  • Кіста нирки
Послуги

Проводить УЗД і дуплексне сканування внутрішніх органів.