Лікар Гематолог Рудюк Тимур Олегович на Doc.ua

Відгуки про Рудюк Тимур Олегович

Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні таких захворювань як лімфолейкоз, збільшені лімфатичні вузли, множинна мієлома, порушення кістково-мозкового кровотворення, анемії різного генезу (у тому числі залізодефіцитна, В12- та фолієво-дефіцитна анемія).

Перевірені відгуки про лікаря 10 відгуків

Максим 07 Квітень 2024
Добрий лікар, візит сподобався, залишився задоволеним.
Антоніна 14 Березень 2024
Лікар дуже добре мене проконсультував. Рекомендую
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Наталія 02 Березень 2024
 Пройшов візит чудово та професійно. Лікар надав  консультацію і все детально пояснив.
Сусанна 26 Лютий 2024
Врач отвечал на все вопросы корректно, спокойно, понятным для нас языком. Онлайн консультацией остались довольны.
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Карина 28 Жовтень 2023
Лікар уважний, ставив додаткові питання та відповідав на мої питання які мене цікавили. Рекомендую
Яна 15 Жовтень 2023
Дуже професійний розгляд - ознайомився з моїми документами перед тим, як почалась консультація, зробив аналіз, усе відбувалось чітко, за інструкціями. Усе відбулось швидко та дуже професійно.
Віра 07 Жовтень 2023
Лікар дуже сподобався, задоволена лікарем і клінікою. Лікар віднісся уважно, призначив подальше обстеження і лікування, дуже професійно
Світлана 16 Вересень 2023
Ірина 26 Серпень 2023