4.6
Лікар Психіатр, Психотерапевт Гончар Тимур Олексійович на Doc.ua

Гончар Тимур Олексійович

Лікар спеціалізується на психіатрії та психотерапії. Займається лікуванням депресій, неврозів, тривожних розладів, станів психотичного рівня, працює з проблемами в міжособистісних стосунках.
4.6
  • Підвищення кваліфікації в області психіатрії: геріатрія, неврози, Грузія (2017)
  • Науково-практична конференція «Психіатрія сьогодення: шляхи розвитку та інтеграції» (2017)
  • Учасник 10-го Національного Конгресу «Людина та ліки - Україна» (2017)
  • Науково-практична конференція «Від спеціалізованої психіатричної допомоги до системи охорони психічного здоров’я» (2016)
  • Науково-практична конференція «Методологічні та правові аспекти діагностики, терапії та соціальної допомоги при психічних та поведінкових розладах у різних вікових груп» (2015)
  • Індивідуальне консультування

Освіта

• Національний медичний університет ім. О.Богомольця (лікувальна справа) (2002)
  • Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, інтернатура за фахом «Психіатрія» (2003)
  • Московський гештальт інститут (гештальт-терапевт) (2015)

Курси

• Учасник 10-го Національного Конгресу «Людина та ліки - Україна» (2017)
  • Науково-практична конференція «Від спеціалізованої псіхіатрічної допомоги до системи охорони психічного здоров'я» (2016)
  • Науково-практична конференція «методологічні та правові аспекти діагностики, терапії та соціальної допомоги при псіхічніх та поведінковіх розладах у різніх вікових груп» (2015)

Лікування захворювань

• Депресія
  • Фобії
  • Панічний розлад (Епізодична пароксизмальна тривога)
  • Генералізований тривожний розлад

6 Відгуки
Станислав 23 Червень 2020
Направлено до клініки
Виктория 05 Травень 2020
З самим лікарем, розмова( по Skype) пройшла непогано. Але після консультації, виникло ще більше питань, а ніж відповідей. Я поставила певне питання і відповідь на нього я отримала. Але стан погіршився! І ми почали на хвилин сім пізніше, але психотерапевт старався закінчити в нуль-нуль. Бо далі, були ще пацієнти. На цей момент, розумію, що буду звертатися 100% до іншого лікаря.
Аноним 05 Листопад 2019
Антон 29 Жовтень 2019