Лікар Педіатр Земко Тетяна Анатоліївна на Doc.ua

Земко Тетяна Анатоліївна

Доктор є кваліфікованим педіатром з багаторічним стажем. Веде спостереження за фізичним і нервово-психічним розвитком дітей першого року життя. Надає невідкладну і екстрену допомогу пацієнтам, консультує з питань імунопрофілактики та вакцинації

Досвід роботи:

• Проходила інтернатуру в дитячій міській лікарні, Черкаси (1982-1983)
  • Працювала на посаді дільничного педіатра завідуючої педіатричними ділянками, заступником головного лікаря по дитинству та допомогах при пологах, м. Монастирище Черкаської області (1983-1998)
  • Посада завідувача дитячим відділенням (1998-2001)
  • Головний лікар центральної районної лікарні Приуральського району(2011-2017)

Освіта

• Винницкий медицинский институт им Н. И. Пирогова (1982)

Курси

• ПАЦ «Педіатрія», Київська медична  академія післядипломної освіти (1996)
  •  «Актуальні питання педіатрії, фізіологія і патологія підліткового віку»,  Тюменська державна медична академія(1999)
  • Питання адаптації і патології новонароджених дітей», Тюменська державна медична академія (1999)
  • ПАЦ «Педіатрія», Інститут удосконалення лікарів ДУ «Національний медико-хірургічний центр ім М. І. Пирогова», Москва (2004)
  • «Анатомо-фізіологічні особливості дітей раннього та старшого віку. Клінічна вегетологія. Клінічна фармакологія «ДОУ ВПО Тюменська державна  академія Росздрава» (2009)
  • «Управління в сфері охорони здоров'я. Нові механізми фінансування  ЗО»,  ФГ БОУ ВПО Російська академія народного господарства і державної служби при Президенті РФ (2012)
  • «Організація охорони здоров'я та громадське здоров'я», ДОУ ДПО Інститут удосконалення лікарів Міністерства охорони здоров'я Чувашії (2015)

Лікування захворювань

• Грип
  • Фарингіт
  • Бронхіт
  • Пневмонія
  • Вітрянка (Вітряна віспа)
  • Краснуха
  • Кір
  • Енурез
  • Тонзіліт
  • Алергія

Виконувані процедури

• Ведення амбулаторного прийому пацієнтів вікової групи з 0 до 18 років
  • Спостереження за фізичним і нервово-психічним розвитком дітей першого року життя
  • Складання схем лікування при захворюваннях
  • Ведення консультативних прийомів з питань імунопрофілактики та вакцинації населення
  • Надання невідкладної та екстреної допомоги пацієнтам на дому
  • Проведення медичних оглядів перед вступом в організовані дитячі колективи
  • ЕКГ діагностика
  • Імунопрофілактика інфекційних захворювань
  • Вакцинація

Перевірені відгуки про лікаря

2 Відгуки
Феликс 20 Серпень 2019
На приеме был отличный подход к ребенку, не плакал, смогли заинтересовать, даже играла с ним, очень понравилось.
Иван 23 Серпень 2018
Все отлично, нас все устроило.