Лікар Невролог Селезньова Тетяна Євгенівна на Doc.ua

Відгуки про Селезньова Тетяна Євгенівна

Лікар спеціалізується на неврології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Володіє багатьма методами діагностики і лікування захворювань нервової системи. Лікує такі хвороби та патології, як: погіршення пам'яті, невропатія, остеохондроз, протрузія і грижа міжхребцевих дисків

Перевірені відгуки про лікаря 13 відгуків

Олександр 18 Квітень 2024
Візитом залишився задоволений, все сподобалося, дякую.
Ілона 11 Березень 2024
Все сподобалося, дякую.
Аліса 14 Лютий 2024
Все добре пройшло. Лікар уважна, ввічлива, надала дуже хороші рекомендації, що потрібно робити далі. Наразі слідую цим рекомендаціям, вже  є дуже хороше покращення  у цьому плані. Тому я дуже задоволена і цим лікарем і візитом.
Олексій 11 Лютий 2024
Лікар дуже ввічлива, знає свою справу, порадила мені все що потрібно, лікування допомогло, задоволені прийомом
Катерина 23 Січень 2024
Доктор замечательная, компетентная, дала мне полное понимание того что сейчас происходит со мной, располагает к себе. Только хорошее впечатление.
Илья 11 Січень 2024
Всё прошло отлично, всё понравилось, не было ни чего такого, чтобы поставить оценку ниже, чем отлично.
Олег 15 Грудень 2023
Я задоволен, отримав гарну консультацію, на яку і розраховував
Анастасія 26 Листопад 2023
Все на відмінно, дякую!
Олена 15 Листопад 2023
Дуже сподобалась лікарка дуже професійна.
Катерина 16 Серпень 2023
Мене зустріла привітна, компетентна, делікатна лікарка, від якої я отримала консультацію на 100%. Сподіваюсь що не знадобиться, але за потреби звертатимусь ще. Рекомендую.