Лікар Трихолог, Дерматовенеролог, Дерматоонколог Остапець Тетяна Іванівна на Doc.ua

Відгуки про Остапець Тетяна Іванівна

Консультація від850 грн
Доктор займається лікуванням хвороб шкіри, волосся і урогенітальних інфекцій. Також лікуванням випадіння волосся і діагностикою і видаленням родимок. Використовує методи видалення радіохвильової, лазерний, кріодеструкцію. Проводить дерматоскопію, тріхоскопію на FotoFinder.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 590 відгуків

Марія 29 Червень 2024
Артем 19 Червень 2024
Прийом відбувся, лікарка компетентна, все вислухала, я задоволений, дякую.
Татьяна 14 Червень 2024
Прием понравился
Ілона 08 Червень 2024
Дуже все сподобалося на візиті. Лікар прекрасний спеціаліст.
Софія 02 Червень 2024
Консультація усім влаштувала - лікар усе пояснив то сказав що робити далі.
Анастасія 01 Червень 2024
Лікар дуже професійна, в простій формі пояснила що відбувається, нічого зайвого не призначала, чітко визначила причину, розпитала всю інформацію про наявність інших захворювань, в тому числі генетичних. Все було чітко, зрозуміло, всю інформацію чудово розказала. Лікар нам дуже сподобався
Хаяла 04 Травень 2024
Очень хороший доктор, прием понравился
Анна 20 Квітень 2024
Все було добре, я отримала призначення, направлення на аналізи і планую наступну консультацію
Кирило 09 Квітень 2024
Лікарка показала та пояснила проблемні моменти як це можна лікувати, якими засобами та чого це відбувається. Лікарка намагалася не вживати важких та термінології, щоб було легше зрозуміти, я отримав консультацію яку я хотів та отримав що хотів про подальші події. лікарка пояснила та порадила який має бути догляд за волоссям, що потрібно уникати, які потрібно додаткові здати аналізи, як комбінувати певні способи лікування. Я задоволений візитом
Вікторія 23 Березень 2024
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right