Лікар Невролог Степанов Тарас Олександрович на Doc.ua

Степанов Тарас Олександрович

Лікар вищої категорії, який веде амбулаторні та виїзні консультативні прийоми дорослих з порушеннями нервової системи. Проводить диференційну діагностику, лікування неврологічних хвороб, блокади, профілактику та реабілітацію пацієнтів неврологічного профілю
  • Володіє досконало англійською мовою
  • Приймає англомовних пацієнтів
  • Постійний учасник ESOC (європейський інсультний конгрес) (2016)

Освіта

• 2009 році закінчив Донецький національний медичний університет ім. Горького
  • 2019 рік - вища категорія за фахом «Неврологія»

Курси

• З 2016 року являюсь постійним учасником європейських інсультних конгресів.
  • У 2017 році на європейському інсультному конгресі в Гєтеборзі, представляючи один із інсультних центрів, отримав почесну європейську нагороду за розвиток і досягнення по лікуванню ішемічного інсульту в Україні.

Виконувані процедури

• реабілітація і лікування після інсульту
  • профілактика та лікування ускладнень після ЧМТ
  • ведення пацієнтів з хронічними захворюваннями (розсіяний склероз, хвороба Паркінсона, деменція)
  • лікування та діагностика головних болей (мігрень, головний біль напруги, кластерна біль)
  • діагностика та лікування болю в спині, проведення лікувальних блокад
  • ведення хворих з тривожними розладами, порушенням сну, вегето-судинними дисфункціями
  • діагностика та лікування периферичної нервової системи

Перевірені відгуки про лікаря

8 Відгуки
Валерія 26 Квітень 2024
Антоніна 16 Квітень 2024
Дійсно чудовий лікар, дуже уважний, дуже кваліфікований у своїй справі. Назначення яке приписав лікар дуже нам допомогло, дуже подобається робота цього лікаря. Задоволені цим лікарем дуже.
Сусанна 16 Квітень 2024
Інна 09 Квітень 2024
Лікар досвідчений, тямучий. Це доказовий лікар який розбирається повністю в ситуації з різних сторін.
Інна 29 Березень 2024
Дуже сподобався фахівець. І візит теж дуже сподобався, все було чудово. Обов'язково ще буду приходити до цього фахівця на додаткові консультації.