Лікар УЗД-фахівець Стрехо Світлана Борисівна на Doc.ua

Стрехо Світлана Борисівна

Доктор Стрехо С.Б. проводить ультразвукову діагностику майже всіх функціональних систем організму: травної (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза), сечовивідної (нирки, сечовий міхур), ендокринної (щитовидна залоза, надниркові залози). Робить доплерографію судин шиї та голови, вен і артерій верхніх і нижніх кінцівок, УЗД серця і т.д.

Освіта

• Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, спеціальність “Лікувальна справа“, кваліфікація “Лікар”, м.Київ (2000 р);

Курси

• “Транскраніальна доплерографія”, 2009 рік.
  • “4-D технології в ехокардіографії”, 2012 рік.
  • Теоретичний курс та практичні навички в тренінг-центрі “TOSHIBA” за темою: “Екстакраніальна та транскраніальна доплерографія”, 2012 рік.
  • Коморбідні стани в кардіології та функціональна діагностика серцево-судинної системи”, 2013 рік.
  • ТУ « Клінічні застосування ультразвукової доплерографії» на базі учбового центру ультразвукових технологій GE Ultrasound, (2008 р).
  • ТУ «Еходоплерографія серця і магістральних судин”» НМАПО ім. П.Л.Шупика, (2013 р)

Виконувані процедури

Виконувані процедури УЗД:

• черевної аорти;
  • серця;
  • доплерографія судин шиї і голови;
  • доплерографія судин нижніх кінцівок;
  • доплерографія судин верхніх кінцівок;
  • доплерографія судин нирок;
  • органів черевної порожнини і заочеревинного простору, в тому числі діти з 3–х років;
  • нирок;
  • щитовидної залози;
  • молочних залоз з лімфатичною системою;
  • м’яких тканин (в тому числі м’яких тканин обличчя, носа);
  • органів малого таза.

Перевірені відгуки про лікаря

1 Відгуки
Ольга 15 Вересень 2020
Щонайгарніші слова, мені дуже подобається цей лікар.Я вже декілька років приходжу саме до неї. І мені дуже подобається.